Levandulové údolí v Chodouni zahajuje advent

V neděli začíná jedno z nejkrásnějších období celého roku. Pojďte ho strávit v krásném prostředí Levandulového údolí ve středočeské obci Chodouň. Organizátoři si pro vás připravili program pro celou rodinu, který je plný zábavy, her, workshopů a výtečného jídla a pití. Přijďte si odpočinout, pobavit a načerpat energii, kterou teď všichni potřebujeme víc než dřív. Vzhledem k situaci sledujte prosím pravidelnou aktualizaci na http://www.levanduloveudoli.cz.

27. 11. 2021, 10:00 - 17:00

Kouzlo Vánoc v Levandulovém údolí

Pro návštěvníky je připravena „Cesta do Betléma“, adventní stezka plná kvízů, hádanek a úkolů, při níž se budete procházet po vápencových mořích. Vychutnat si můžete i adventní levandulové speciality - levandulovou vánočku, cukroví či drinky s BIO Levandulí Chodouňskou. Těšit se můžete na tradiční pokrmy, jako je kuba, salát, řízečky, vinná klobáska, vepřové koleno a další slané i sladké lahůdky. Zahřeje vás BIO čaj pro klidnou mysl a veselé střevo, levandulový svařák, punč či grog, osvěžit se můžete levandulovým proseccem, mojitem, limonádou či harmonizovanou vodou.

28. 11. 2021, 10:00 - 17:00

Svícny, věnce a vánoční dekorace – dílny a workshopy

V neděli je třeba zapálit první svíci na adventním věnci, a tak si můžete v naší dílně připravit věnce, svícny i dekorace pro váš domov snů.

Připravena je také Cesta do Betléma, adventní stezka plná kvízů, hádanek a úkolů, při níž se budete procházet po našich vápencových mořích. Vychutnat si můžete i adventní levandulové speciality - levandulovou vánočku, cukroví, drinky s BIO Levandulí Chodouňskou, svařák nebo grog. Těšit se můžete na tradiční pokrmy, jako je kuba, salát, řízečky, vinná klobáska, vepřové koleno a další slané i sladké lahůdky.

Tým Levandulového údolí se na vás moc těší.

http://www.levanduloveudoli.cz

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

E-mail: pohlova@m-communication.cz

www.m-communication.cz

www.svetpodledam.cz

Klíčová slova ČR-zábava-rekreace-služby-trendy-zajímavosti

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.