Místo čokolády nechte Mikuláše nadělit klávesnici od Yenkee

Advent už plní obchodní centra a Mikuláš klepe na dveře. Nenechte si zkazit období svařáku a cukroví hektickým nakupováním dárků na poslední chvíli. Ať se již chystáte nadělovat 5. prosince, nebo až o Štědrý den, potěšíte klávesnicí. Yenkee nabízí stylové kousky pro hráče i elegantní klávesnice do pracovny.

Klávesnice může být pohodlnou alternativou pro ty, kterým nevyhovují klapky u notebooku. Současně Yenkee nabízí mnoho stylových a ladících setů, kde nechybí ani myš. Sázkou na jistotu je například sada drátové klávesnice a myši air YKM 107CS. Díky drátům se příslušenství nikdy nevybije. Klávesnici nechybí numerická část a myš poslouží pravákům i levákům. Klávesnice je navíc připravená i na rozlitou sklenici vody. Je navržená tak, aby ji tekutina nevyřadila z provozu.

Raději bez drátů, prosím

Pokud by obdarovávaný raději viděl v Mikulášské punčoše sadu bez kabelů. Můžete sáhnout třeba po bezdrátovém setu YKM 2007CS. Elegantní šedá kráska dosáhne k počítači až na vzdálenost deseti metrů. Opět nechybí ani numerická klávesnice. Nejen ve sdílené pracovně či open office okolí ocení tichost v jaké její klapky reagují na dotek. Uživatele současně potěší usazení na špičkových nůžkových spínačích sloužících pro pohodlné psaní. Ergonomická myš nezklame ani leváky. Tento set je prostě pro každého.

Andělsky bílá

Byť černé modely hrají prim, nechybí ani zástupkyně bílé barvy. Pokud víte, že obdarovávané či obdarovávanému padne do noty spíše tato barva, sáhněte například po bezdrátové dobíjecí klávesnici Trim YKB 2000 CSWE. Chybějící kabel vás neohrozí, tahle klávesnice vydrží až 90 hodin nepřetržité práce, navíc se při nečinnosti sama přepíná do úsporného režimu.

Malá, ale po čertech schopná

Yenkee je tradiční značkou pro hráče. V nabídce této společnosti proto samozřejmě nechybí celá řada gamingových klávesnic navržených pro hru. Ani náročného hráče nezklame ultra kompaktní RGB mechanická klávesnice atom YKB 3600US. Ta se od ostatních klávesnic na trhu liší malými rozměry, které jsou o 40 % menší než u konkurenčních produktů. Přesto zde uživatel nalezne vše, co potřebuje od nadstandardního provedení nastavitelné RGB podsvícení. Nechybí prémiové mechanické spínače Kailh Box White, které zaručí spolehlivou ovladatelnost a citlivost.

Klávesnice není jen nezbytností ležící na stole. Může být designovým kouskem, který se stane pomyslnou třešničkou v pracovně či herním koutku. Tam uživatelé tráví významnou část dne, ať již za počítačem pracují, nebo za stolem tráví významnou čas volna. Obdarujte své blízké stylovým a praktickým kouskem, který jim bude sloužit mnoho let. Yenkee nabízí sortiment pro mladé hráče i náročné nomády, při výběru tak nesáhnete vedle.

Yenkee vám přeje bezdrátové Vánoce!

Kontakt:

Soňa Keppertová

Consultant

Programmatic Media s.r.o.

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, Czech Republic

e-mail: sona.keppertova@mmmedia.cz

www.programmaticmedia.cz

Klíčová slova ČR-elektronika-trh-počítače-hry-Vánoce-firmy-Programmatic Media-Yenkee

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.