Sociální obchodní platforma Bingbon dokončila rebranding na BingX

Populární platforma pro sociální obchodování a kryptoměny Bingbon dokončila reorganizaci celé své firemní struktury a zároveň přijala nový název - BingX.

Přijetí nové ochranné známky navazuje na období významného růstu této burzy; v posledních letech si vybudovala pověst jedné z nejlepších platforem pro copy trading v odvětví digitálních aktiv.

Společnost známá nyní jako BingX doufá, že bude díky inovativním sociálním obchodním řešením pokračovat v urychlování otevřené směny a v posilování přístupného a poutavého obchodování s bitcoiny.

Kromě nového názvu představila platforma také nové logo, které vyjadřuje dosavadní cestu platformy Bingbon. Aktualizací loga se BingX snaží předpovědět další kapitolu obchodování s kryptoměnami a zároveň se prezentuje jako nejlepší místo pro obchodování, kde vás čeká skvělý uživatelský zážitek.

„Při vytváření názvu BingX jsme hodně přemýšleli a plánovali," říká manažer komunikace Elvisco Carrington. „Je to název, který rezonuje a dokáže odolat zubu času; název, který se umí přizpůsobit neustále se měnícímu kryptografickému klimatu a je snadno stravitelný pro mezinárodní komunitu, zejména pro naši cílovou komunitu - všechny uživatele od začátečníků až po veterány prostředí kryptoměn."

„Důležité je, že BingX představuje seriózní přístup. Snažíme se, aby se naše burza stala jednou z těch nejlepších, a nechceme o tom nechat na pochybách uživatele, zájmové skupiny, jako jsou špičková média a novináři zabývající se kryptoměnami, ani zainteresované strany nebo potenciální investory."

Až platforma BingX získá příslušné licence v Severní Americe (v USA a v Kanadě), v Austrálii a několika dalších regionech, chce i nadále klást důraz na svou jedinečnou funkci sociálního obchodování, která uživatelům umožňuje spojit se s elitními obchodníky a využívat chytřejší investiční strategie.

Burza brzy přestaví nové obchodní páry, čímž uživatelé získají další možnosti interakce. Funkce kopírování se v BingX také dočká vylepšení a chystaná řada inovativních nových produktů slibuje, že se uživatelé vydají na nezapomenutelnou obchodní výpravu.

Nová kapitola příběhu BingX představí otevřenou platformu sociální obchodní sítě v dynamicky se rozvíjející kryptoekonomice, na které se všichni budou moci setkávat, propojovat a komunikovat.

O společnosti BingX

Společnost BingX založená v roce 2018 je globální platforma pro obchodování s digitálními aktivy, spotovými obchody a deriváty, která poskytuje otevřený ekosystém zaměřený na uživatele a nabízí intuitivní funkce sociálního obchodování. Společnost BingX byla vytvořena s cílem obohatit celé odvětví kryptoměn a představuje bezpečné, spolehlivé a uživatelsky přívětivé místo, kde uživatelé mohou obchodovat se svými oblíbenými aktivy. Oficiální webové stránky www.bingx.com.

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1690963/logo_Logo.jpg

KONTAKT: Wayne, +852-57006190

Klíčová slova Singapur-burzy-měna-internet-BingX

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.