Společnost Vazyme se zúčastnila veletrhu Medica 2021 v Německu, aby urychlila svou expanzi na globální trh

Čínská biotechnologická společnost Vazyme (688105.SH) se nedávno zúčastnila veletrhu Medica 2021 v Německu, který je jednou z největších světových akcí pro zdravotnický sektor, aby urychlila expanzi svého mezinárodního podnikání. Společnost Vazyme na akci představila svá nejnovější řešení 3 v 1 pro testování virů, rychlý test SARS-CoV-2 Ag & FLU A/B a detekční soupravu RT-QPCR pro chřipku A/B a SARS-COV-2, a obě si získala širokou pozornost návštěvníků. Stánek přilákal více než 500 návštěvníků včetně zástupců a distributorů z Německa, České republiky, Švýcarska a Bulharska, přičemž s mnohými z nich byla uzavřena předběžná dohoda o spolupráci.

„Zatímco jsme rychle reagovali na pandemii a vyvíjeli celou řadu špičkových řešení pro testování COVID-19, která umožňují rychle získávat přesné výsledky, pokračovali jsme také v úsilí o rozšíření naší obchodní přítomnosti po celém světě," řekl dr. Tang Bo, spoluzakladatel a ředitel lékařské divize společnosti Vazyme. „Evropská unie je pro nás důležitým trhem a věnujeme pozornost zákaznickým službám s rozsáhlými místními provozy, díky kterým můžeme lépe uspokojit potřeby lokálních zákazníků," dodal Tang.

Vzhledem k tomu, že se svět připravuje zotavení, budou v boji proti covidu-19 hrát zásadní roli vysoce kvalitní, rychlá a komplexní diagnostická řešení. Společnost Vazyme navrhla své účinné screeningové nástroje – detekční soupravu RT-QPCR pro detekci nukleových kyselin SARS-CoV-2 & FLU A/B a rychlý test SARS-CoV-2 & FLU A/B Ag – pro testování tří typů virů způsobujících covid-19, chřipku A a chřipku B. Testy jsou rychlé, spolehlivé a schopné poskytovat vysoce přesné výsledky „na počkání".

Společnost získá pro svou soupravu pro detekci antigenu SARS-CoV-2 (pro vlastní testování) schválení s označením CE a souprava bude brzy dostupná pro koncové spotřebitele na evropských trzích. Souprava pro detekci antigenu v reálném čase je schopna detekovat několik variant covidu-19 včetně varianty delta, která je nejnakažlivější formou koronaviru.

Podle jednoduchých pokynů mohou jednotlivci pohodlně provést autotest z pohodlí svého domova nebo kdekoli se zrovna nacházejí. Rychlé a přenosné testovací řešení pomáhá předcházet asymptomatickému přenosu, kontrolovat šíření koronaviru a snižovat tlak na místní zdravotnictví identifikací osob s nejvyšším potenciálem infekce.

Účinnost testovacích produktů COVID-19 společnosti Vazyme byla plně validována několika akreditovanými evropskými laboratořemi, včetně Paul Ehrlich Institute, Locus Medicus, Alabiso Lab a dalších. Společnost Vazyme neustále spolupracuje s předními světovými akademickými institucemi, laboratořemi a distributory zdravotní péče na zámořských trzích, aby optimalizovala lokální prodejní a distribuční sítě a zajistila, že uživatelé produktů společnosti po celém světě dostanou potřebné testy a péči.

Jako technologický inovátor považuje společnost Vazyme za svou nejvyšší prioritu neustálé investice do výzkumu a vývoje inovativních řešení, které ji zajistí schopnost vyvíjet nové produkty s inovativními technologiemi a schopnost pokračovat v budování komplexního portfolia produktů, které uspokojí různé potřeby globálních zákazníků.

O společnosti Vazyme

Společnost Nanjing Vazyme Biotech Co. byla založena v roce 2012 a je jednou z mála inovativních biotechnologických firem v Číně, které se zaměřují na výzkum a vývoj a mají vlastní kapacity pro vývoj technologií a výrobu hotových produktů. Díky neustálému úsilí o inovace a na základě vlastní klíčové generické technologické platformy vybudovala společnost obchodní síť zahrnující biologický výzkum, diagnostiku in vitro a biomedicínu. Společnost Vazyme vyvinula osm řad vlastních diagnostických přístrojů POCT a souvisejících kontrolních materiálů, které pokrývají kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, záněty, prepotenci, žaludeční funkce, autoimunitu, renální funkce, léčbu chronických onemocnění a také respirační onemocnění.

Další informace naleznete na adrese http://www.vazyme.com

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1691931/20211118164554.jpg

KONTAKT: Weiru Hong, +86-25-83772625, hongweiru@vazyme.com

Klíčová slova Německo-farmacie-koronavirus-firmy-Vazyme

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.