Společnost ETS rozšiřuje svou přítomnost v Indii a podporuje růst klíčových značek TOEFL® a GRE®

Lejo Sam Oommen přijat na pozici výkonného ředitele ETS India

Nezisková organizace ETS dnes oznámila založení organizace ETS India, čímž oficiálně zřídila své zastoupení v této zemi a rozšířila tak svou globální působnost, aby i nadále sloužila studentům na jejich celoživotní cestě za vzděláním. Lejo Sam Oommen, který dříve působil ve společnosti Pearson™, povede ETS India jako výkonný ředitel. V této funkci má Oommen na starosti rozvoj a realizaci celkové strategie růstu produktů a služeb společnosti ETS v Indii.

ETS se dlouhodobě angažuje v indické vzdělávací komunitě a zřízení pobočky ETS India je přirozeným dalším krokem v podpoře studentů – jak v zemi, tak celosvětově – a také vysokoškolských institucí, které pokračují v získávání rozmanitých postgraduálních studentů. Vytvoření ETS India dále posílí vztahy organizace s klíčovými partnery v zemi a poskytne ETS i indickým podnikům více příležitostí ke spolupráci a investicím, včetně spolupráce se školami, institucemi, korporacemi, vzdělávacími agenturami, jazykovými školiteli a poradci pro studium v zahraničí.

„Společnost ETS se silně ztotožňuje s odvážným a vizionářským přístupem Indie k reformám, zlepšování a rozšiřování přístupu ke kvalitnímu vzdělávání pro všechny obyvatele Indie v rámci nové vzdělávací politiky (NEP) a s většími příležitostmi, které se díky ní indickým studentům otevírají," řekl Mohammad Kousha, zástupce viceprezidenta pro globální růst společnosti ETS. „Přístup společnosti ETS zaměřený na prosazování kvality a rovnosti ve vzdělávání pro všechny je v souladu s touto prozíravou vizí. Jsme nadšení, že budeme moci rozšířit vzdělávací příležitosti v zemi pro obyvatele Indie a že nám bude na této cestě Lejo oporou."

„Jsem potěšen, že se mohu připojit ke společnosti ETS a vést její indickou pobočku a tým v době, kdy organizace prochází významnou transformací a hledí vstříc budoucnosti, kdy budeme oporou studentů po celém světě se zvláštním zaměřením na studenty v Indii," řekl Oommen. „Mým záměrem je stavět na již tak silných základech, které zde v Indii existují, a posílit hodnotu stávajících produktů společnosti ETS, včetně rodiny testů TOEFL®, testu GRE® a zkoušky TOEIC®, jakož i nových vzdělávacích nástrojů a obchodních příležitostí."

Ve společnosti Pearson působil Oommen jako generální ředitel s dohledem nad testem PTE® Academic a byl oceňován za svůj přínos k dobrým obchodním výsledkům organizace, které se projevily významnými výsledky v oblasti růstu, příjmů, provozní výkonnosti a ziskovosti. Před nástupem do společnosti Pearson působil mimo jiné v organizacích Reliance Money, ICICI Bank a Axis Bank. Je absolventem univerzity v Bangalore.

Navzdory dopadům COVID-19 se společnost ETS nadále soustředila na poskytování řešení v oblasti výzkumu a hodnocení, která slouží potřebám a zájmům indických studentů a institucí, aby jejich vzdělávací potřeby a požadavky nebyly narušeny. Důkazem toho je oznámení o zahájení domácího testování, včetně vydání domácí verze testů TOEFL iBT® Home Edition a GRE® General Test, jakož i demokratizace přístupu k našim testům zavedením ustanovení o používání karty Aadhaar jako alternativního průkazu totožnosti v Indii a spuštění testu TOEFL® Essentials™.

O společnosti ETS India

ETS India se sídlem v Dillí v Indii je dceřinou společností ETS se sídlem v Princetonu v USA. ETS India přináší své rozsáhlé odborné znalosti v oblasti vzdělávání a výuky účastníkům testů a studentům v celém regionu. Zaměstnanci ETS India nabízejí bohaté odborné znalosti a vhled do problematiky poskytování vysoce kvalitních řešení v oblasti vzdělávání a hodnocení, jakož i nových obchodních příležitostí pro organizace, instituce a jednotlivce v zemi.

O společnosti ETS

Společnost ETS podporuje kvalitu a rovnost ve vzdělávání lidí na celém světě tvorbou hodnocení založených na důsledném výzkumu. ETS slouží jednotlivcům, vzdělávacím institucím a vládním agenturám tím, že poskytuje řešení na míru pro certifikaci učitelů, výuku anglického jazyka a základní, střední a pomaturitní vzdělávání a provádí výzkum, analýzy a politické studie v oblasti vzdělávání. Společnost ETS, která byla založena jako nezisková organizace v roce 1947, vyvíjí, spravuje a vyhodnocuje více než 50 milionů testů ročně – včetně testů TOEFL® a TOEIC®, testů GRE® a hodnocení The Praxis Series® – ve více než 180 zemích na více než 9 000 místech po celém světě. www.ets.org

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1688781/ETS_India_Logo.jpg

KONTAKT: ETS: Kristen Lacaillade, 609-524-8172, mediacontacts@ets.org; APCO Indie: Suchitra Bhargava, +91- 7297057514, sbhargava@apcoworldwide.com

Klíčová slova USA-Indie-vzdělání-firmy-ETS

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.