Továrna SANY získala certifikát jako první „Lighthouse" továrna na světě v oboru těžkého strojírenství

Světové ekonomické fórum (WEF) v Davosu nedávno zveřejnilo nejnovější várku „Lighthouse" továren v globálním zpracovatelském průmyslu. Na seznam se dostala továrna na vrtací stroje společnosti SANY v Pekingu, která se tak stala první certifikovanou továrnou „Lighthouse" mezi výrobci těžkých zařízení.

Tyto výrobní závody, přezdívané „Lighthouses" neboli „majáky", jsou známé jako nejmodernější továrny na světě. Od prvního seznamu v roce 2018 vybraly dvě autority, Světové ekonomické fórum v Davosu (WEF) a McKinsey Consulting, společně 90 továren po celém světě, které osvětlují cestu do budoucnosti a jsou příkladem nejvyšší úrovně digitální výroby a globalizace 4.0.

Podle WEF společnost SANY Beijing vyniká komplexním využitím nejmodernějších technologií, jako je pokročilá automatizace, spolupráce člověka se strojem a technologie AI a IoT, které zvyšují produktivitu o 185 % a zároveň zkracují dobu výroby o 77 % (z 30 na 7 dní).

SANY Robot Technology Co., Ltd.

Digitální transformace společnosti SANY vedla k založení nové dceřiné společnosti SANY Robot Technology Co., Ltd., která žene skupinu SANY Group k naplnění cíle stát se průkopníkem na poli inteligentní výroby.

V roce 2019, kdy byla stávající továrna na vrtací stroje modernizována, aby se později stala první továrnou světové třídy „Lighthouse" v oboru, neexistovaly žádné precedenty – žádné příklady, na které by se společnost SANY mohla odvolávat, ani existující technologie nebo dodavatelé, o které by se mohla opřít. V rámci digitální transformace společnosti SANY tak vznikla společnost SANY Robot Technology. Díky významné účasti na fázích koncepčního návrhu, technologického ověřování a konstrukce rostla společnost SANY Robot Technology společně se znovuzrozením „Lighthouse" továrny na vrtné stroje.

Nová divize Robot Technology společnosti SANY na své cestě dosáhla mnoha technologických průlomů. Příkladem může být trojrozměrný sklad ocelových plechů, nakládání a vykládání těžších a delších (27 m) materiálů pomocí 5G AGV (automaticky řízených vozíků), automatická montáž a svařování materiálu v úzkých prostorech a koordinované svařování velkých drážek pomocí multirobotů s laserovými senzory.

Inteligentní provoz je realizován v rámci celého výrobního cyklu a zahrnuje logistiku, skladování, přípravu materiálu, svařování, zpracování, montáž a lakování.

Poslední technickou novinkou je nový inteligentní úložný systém založený na technologiích rozšířené reality a rozpoznávání řeči. Nyní jsou úkoly týkající se kompletace a distribuce přidělovány pracovníkům prostřednictvím brýlí rozšířené reality a ti mohou následně efektivně provádět úkoly pomocí hlasových příkazů bez použití rukou.

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1681623/SANY_s_light_house_factory_drilling_machinery.jpg

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1681624/SANY_s_light_house_factory_drilling_machinery_1.jpg

Logohttps://mma.prnewswire.com/media/1518641/logo_Logo.jpg

KONTAKT: Di Wu, +86-18890074901, wud43@sanyglobal.com

Klíčová slova Čína-průmysl-stroje-firmy-SANY Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.