Kavalan uvádí na trh „Triple Sherry Cask"

Vzácná chuť díky zrání ve 3 vynikajících dubových sudech po sherry

Společnost Kavalan uvedla na trh whisky Triple Sherry Cask, vzácnou kombinaci ze sudů Oloroso, Pedro Ximénez (PX) a Moscatel se sametovou strukturou a charakteristickou sladkostí Kavalanu.

Pedro Ximénez je známý jako král sladkého sherry a Moscatel je jeho královnou.

„Je to poprvé, co jsme zkombinovali naši whisky ve třech různých sudech po sherry. Naši whisky jsme tak obohatili chutí sherry, abychom vytvořili novou výraznou a unikátní chuť, jejíž profil tvoří sušené ovoce, bohatý karamel, sladká maltóza a tropické ovoce," uvedl generální ředitel YT Lee.

Po dozrání ve třech sudech po sherry je Triple Sherry Cask ukázkou třístupňové destilace v malých kotlích. Tento proces umožňuje, aby tři druhy whisky, z nichž každá dozrála v jiném sudu, odpočívaly a spojily se v dokonalou a jemnou harmonii chutí.

„Během procesu výroby se chutě střetávají díky nesčetným kombinacím tří sudů po sherry, čímž vzniká až 9 různých dimenzí chuti. Triple Sherry, jejíž hlavní chuť tvoří sušené ovoce ze sudu Oloroso, je zkrášleno sladkostí sudů PX a Moscatel," řekl senior blender Zerose Jang.

Jako hladký tanec flamenca, její tóny skořice, kandované uzené švestky a citrusů, vrstvené s vůní bobulí, tropického ovoce a longanu, s příměsí medu, čokolády a karamelu hravě dráždí chuťové pohárky.

Design obalu se vymyká minulosti a poprvé vizuálně propojuje chuť a vůni exkluzivního obsahu každé lahve. Fluidní obraz protkaný bílou, zlatou a červenou barvou symbolizuje mnohovrstevnatou a jemnou chuť whisky ze tří sudů po sherry. Představuje také kombinaci barvy nové značky, whisky a vína sherry. Pod plechovou kapslí je dvojitá stříbrná linka, která symbolizuje pohoří Středohoří a Sněžné hory v okolí palírny Kavalan.

Nový Kavalan o objemu 700 ml s 40% obsahem alkoholu se objeví nejprve na pultech obchodů ve Francii, Kanadě, Japonsku, Singapuru, Číně, Austrálii, na Novém Zélandu a Guamu za doporučenou maloobchodní cenu 2300 tchajwanských dolarů.

Popis produktu

Jednosladová whisky Kavalan Triple Sherry Cask je vzácnou kombinací zrající ve třech vynikajících sudech po sherry – Oloroso, Pedro Ximénez a Moscatel – přičemž hlavní chuťovou linku tvoří typická chuť sušeného ovoce Oloroso. Bohatý karamel a sladkost maltózy se prolínají s jedinečným tropickým ovocem z palírny a vytvářejí jemnou, ale výraznou sherry, kterou si můžete vychutnat při příjemném posezení s přáteli.

Barva – Sytě šarlatová

Vůně – Vůně je plná zralých bobulí a sušeného ovoce, svěží vůně hroznů a citrusů se prolíná s vůní čokoládových koláčků s karamelovou náplní. Tóny skořice, jetele a koření se mísí s příjemnou dubovou chutí a voňavým rozmarýnem.

Chuť – Přetrvávající chuť sušeného ovoce po sherry. Teplá a jemná s hebkou strukturou. Živé flamenco kandovaného ovoce, karamelu a medové sladkosti na chuťových pohárcích. Vícevrstvá a dokonale vyvážená chuť je nezapomenutelnou pastvou pro chuťové pohárky.

O lihovaru Kavalan

Společnost Kavalan Distillery v okrese I-lan je od roku 2005 průkopníkem v umění výroby jednosladové whisky na Tchaj-wanu. Naše whisky, která zraje v intenzivní vlhkosti a horku, pochází z křišťálové vody tající na Sněžné hoře a je obohacena mořským a horským vzduchem. Kombinace těchto podmínek vytváří charakteristickou smetanovou chuť Kavalanu. Náš lihovar, který převzal staré jméno okresu I-la, se opírá o přibližně 40 let výroby nápojů pod mateřskou společností King Car Group. Získali jsme více než 600 prvních míst na prestižních soutěžích po celém světě. Navštivte www.kavalanwhisky.com

Kontakt pro média: Kaitlyn Tsai, kaitlyn@kingcar.com.tw; Sandra Tsai, sandratsai@kingcar.com.tw

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1681325/3__________100________Oloroso____________PX__________Moscatel.jpg

KONTAKT: Kaitlyn Tsai, +886(0)39 229 000#7164; Sandra Tsai, +886(0)2 2365 6551#6807

Klíčová slova Tchaj-wan-nápoje-gastro-trh-Kavalan

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.