ARTESA SPOŘITELNÍ DRUŽSTVO zvyšuje sazby na termínovaných vkladech, nabízí zhodnocení až 3,3 % p.a.

Artesa spořitelní družstvo mění sazby u depozitních produktů. Dnešním dnem dochází ke zvýšení úrokových sazeb u termínovaných vkladů. K tomu kroku družstvo přistupuje v souvislosti s rozhodnutím ČNB zvýšit základní úrokové sazby.

U termínovaných vkladů dochází ke zvýšení o 0,7 % p.a. oproti původní nabídce. "Rozhodli jsme se změnit úrokové sazby u našich termínovaných vkladů a zvýšit tak jejich výnos až o 0,7 % p.a.," uvedl v této souvislosti generální ředitel Artesa spořitelní družstvo Jan Roztočil.

Sazby platí pro vklady od výše 20 tisíc korun, od této částky se termínované vklady zhodnocují podle vkladového období "Pro každé jednotlivé období máme jinou úrokovou sazbu. Zhodnocení roste úměrně s vkladovým obdobím. Základní sazba začíná na 1,9 % a končí na 3,3 % p.a.,“ vysvětlil místopředseda představenstva a obchodní ředitel Martin Krajíček.

Artesa, spořitelní družstvo klientům dlouhodobě poskytuje jedny z nejvýhodnějších podmínek úročení depozit. Jako jedna z prvních družstevních záložen opakovaně reagovala na zvyšování základní sazby ze strany ČNB.

Artesa, spořitelní družstvo je české spořitelní a úvěrní družstvo. Je držitelem řádné licence České národní banky. Společnost Artesa byla založená dne 8. července 1999 pod původním názvem Spořitelní a úvěrní družstvo Svatopluk.

Kontakt:

www.artesa.cz

Klíčová slova ČR-finance-firmy-Artesa

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.