Velkoformátové 210mm moduly GCLSI získaly certifikaci IEC od laboratoře TÜV Rheinland

Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. (dále jen „GCLSI" nebo „společnost") (Shenzhen:002506), přední čínský lídr v oblasti fotovoltaiky (FV), oznámila, že její nová generace 210mm monofaciálních/bifaciálních monokrystalických modulů (60/66 článků) úspěšně prošla testem IEC fotovoltaických modulů provedeným certifikační laboratoří TÜV Rheinland a získala certifikáty podle výkonnostní normy IEC 61215 pro FV moduly a bezpečnostní normy IEC 61730 pro FV moduly. Certifikace je pevným základem pro globální rozvoj společnosti GCLSI a představuje další významný milník po dokončení výzkumu, vývoje a sériové výroby modulu řady 182 mm v červnu letošního roku.

Společnost GCLSI, která je průkopníkem v odvětví obnovitelných zdrojů energie, se dlouhodobě snaží celosvětově poskytovat ty nejkvalitnější služby a produkty a díky svému duchu soustavného vývoje se stala jedním z lídrů v oblasti inovací v odvětví čisté energie. Dvojí certifikace Mezinárodní elektrotechnické komise (IEC) svědčí o odborných znalostech společnosti v oblasti vývoje fotovoltaických modulů a komponentů s nejlepším výkonem a spolehlivostí v oboru a zároveň je uznáním jejího úsilí připojit se k první linii světových společností bojujících proti změně klimatu.

„Naše nové 210mm solární moduly byly ověřeny z hlediska jejich vysoké kvality, bezpečnosti a odolnosti prostřednictvím řady přísných testů, které zajišťují, že jejich výkon odpovídá nejvyšším mezinárodním standardům. Uznání od laboratoře TÜV Rheinland, předního mezinárodního poskytovatele technických služeb, dokazuje naše silné schopnosti v oblasti výzkumu a vývoje. Upevňuje naši pověst a dodává nám jistotu, že dokážeme vytvářet inovativní produkty, které splňují nejvyšší standardy kvality na celém světě a podporují rozvoj nového energetického odvětví," uvedl Šu Chua, prezident společnosti GCLSI.

Nejnovější portfolio společnosti GCLSI produktů v rámci řady 210mm monofaciálních/bifaciálních monokrystalických modulů, podpořené sérií nejmodernějších výrobních technologií včetně nedestruktivního řezání a balení s vysokou hustotou, se vyznačuje nízkou mírou degradace, vysokou účinností a výjimečnou spolehlivostí, přičemž maximální výkon dosahuje 670 W. Moduly byly navrženy tak, aby snižovaly náklady na kWh a reagovaly na nejrůznější výzvy spojené s výrobou solární energie.

Společnost GCLSI rovněž získala certifikaci TÜV pro svou novou výrobní základnu fotovoltaických modulů v čínské metropoli Hefei. Továrna po celkové investici 18 miliard RMB a s projektovanou výrobní kapacitou 60 GW ročně bude postavena ve čtyřech fázích, přičemž fáze jedna výrobní linky bude brzy uvedena do provozu. Po dokončení projektu v roce 2023 bude mít společnost GCLSI největší výrobní kapacitu solárních modulů na světě.

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1679785/GCLSI_in_2021_INTERSOLAR_EUROPE.jpg

KONTAKT: Echo Zhang, Marketing Manager, +86 512 6853 2912, zhangning_nj@gclsi.com

Klíčová slova Čína-energie-GCLSI

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.