Real Madrid a společnost LAVA přinášejí vůbec první chytré vstupenky NFT na blockchainu Flow, které mění způsob zapojení 600 milionů fanoušků Realu Madrid po celém světě

Představujeme vstupenky Smart Ticket NFT (non-fungible tokens) na platformě LAVA, které jsou k dispozici na blockchainu Flow

Společnost LAVA™ oznámila, že umožnila fotbalovému klubu Real Madrid vydávat chytré vstupenky NFT na blockchainu Flow. Fanoušci je mohou sbírat a obchodovat s nimi po celém světě.

Chytrá vstupenka NFT, která byla poprvé představena 28. září 2021 v zápase na stadionu Santiago Bernabéu proti klubu Sheriff Tiraspol, umožňuje vybraným fanouškům a partnerům získat přes digitální chytrou vstupenku exkluzivní odměny. Lidé za ni mohou získat digitální měnu, která jim umožní přístup k exkluzivním digitálním předmětům určeným speciálně pro danou událost.

Potenciální dosah mezi fanoušky je značný, protože Real Madrid má celosvětově nejvyšší počet fanoušků a jeho globální komunita čítá přibližně 600 milionů lidí. NFT umožní klubu navázat s fanoušky kontakt na stadionu i mimo něj.

"Díky NFT dává Real Madrid svým fanouškům příležitost investovat do sebe, sbírat exkluzivní digitální předměty a vlastnit kousek online světa. Jde o zásadní změnu v tom, jaký zážitek fanouškům přineseme. Protože jsou digitální, umožňují nám NFT vytvořit zcela novou dimenzi zážitků pro fanoušky, kteří mají omezené možnosti kontaktu s klubem nad rámec sledování živého zápasu. V budoucnu NFT umožní klubu spojit se s fanoušky tam, kde jsou, online i offline," říká Michael Sutherland, ředitel pro transformaci v Realu Madrid.

Společnost LAVA věří, že nejcennější součástí každé značky je její sociální síť - komunita - a neuvěřitelné množství dat, která jí tato síť poskytuje. Před vznikem platformy LAVA bohužel značky předávaly své zákazníky a jejich data platformám sociálních médií, jejichž hodnota rostla na úkor značky. LAVA představuje rozhraní API značky pro zapojení zákazníků do nové ekonomiky v reálném čase, které značkám umožňuje vzít si zpět kontrolu nad obsahem a znovu jim dává hodnotu.

"Každá značka hledá způsoby, jak co nejvíce zapojit své zákazníky v každém okamžiku a jakýmkoliv možným způsobem. Máme velkou radost, že můžeme s Realem Madrid spolupracovat na revoluci v zážitcích fanoušků, ať už na stadionu nebo doma. Prostřednictvím Smart Ticket NFT získají fanoušci exkluzivní přístup k jedinečným zážitkům, sběratelským předmětům a digitální měně. Se službou LAVA můžete Realu Madrid fandit jako na stadionu v místě, kde bydlíte, ve vašem oblíbeném obchodě nebo oblíbené restauraci. Vzhledem k tomu, že NFT mají neomezenou platnost, zážitky fanoušků nikdy neskončí," říká Wen Miao, výkonný ředitel společnosti LAVA.

Smart Ticket NFT funguje díky technologií LAVA a je k dispozici na Flow, blockchainu vytvořeném pro novou generaci aplikací, her a digitálních aktiv, která je pohání. Služba Flow byla navržena tak, aby vývojářům usnadnila vytváření aplikací pro spotřebitele na blockchainu ve velkém měřítku.

"Je úžasné pozorovat, jak společnost LAVA a klub Real Madrid využívají NFT inovativním způsobem, aby sportovním fanouškům po celém světě přinesly nové zážitky," říká Mickey Maher, senior viceprezident pro partnerství ve společnosti Dapper Labs. "Spolupráce s Realem Madrid a společností LAVA, díky níž se více než 600 milionům fanoušků Realu Madrid dostane do rukou služba Smart Ticket NFT na Flow, je dalším krokem v našem společném závazku přinést revoluci v zážitcích fanoušků."

O platformě LAVA

LAVA je softwarová platforma API nové generace, která umožňuje propojení se značkou v reálném čase. Její technologie vytváří z podnikových dat v reálném čase okamžité obchodní akce pomocí technologie RealtimeAI™ a blockchainu. Umožňuje tak podnikům vytvářet momenty, které zákazníci ocení. Okamžitým propojením prvotřídních značek se zákazníky pomáhá LAVA společnostem z oblasti pohostinství, maloobchodu, pořádání akcí a nabízení prostorů pro akce vytvářet personalizované zážitky, které zvyšují angažovanost zákazníků, prohlubují jejich loajalitu ke značce a generují dodatečné výdaje. Další informace najdete na www.lava.ai.

O blockchainu Flow

Flow je rychlý blockchain nové generace, který mohou vývojáři snadno používat. Byl vybrán, protože nabízí jak škálovatelnost, tak použitelnost, a jeho závazkem je posilovat komunity. Flow je jediným blockchainem s jednou vrstvou, který byl celý vytvořen týmem konzistentně dodávajícím skvělé blockchainy snadno využitelné spotřebiteli, jako například CryptoKitties, Dapper Wallet a NBA Top Shot.

Flow se může pochlubit bohatým ekosystémem špičkových zábavních značek, vývojářských studií a startupů podporovaných rizikovým kapitálem. Mezi partnery v ekosystému Flow patří globální IP značky, například Warner Music, Ubisoft, NBA, UFC, lídr v oblasti e-commerce Shopify nebo přední herní vývojáři, jako jsou Animoca Brands, Sumo Digital a nWay, dále mnoho lídrů v oblasti kryptoměn, například Circle a Binance. Další informace o službě Flow najdete na adrese https://flow.com/.

Kontakt: Lisa Martin, 408-223-5084

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1677413/LAVA_Logo.jpg

Klíčová slova Sport-USA-počítače-internet-fotbal-LAVA

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.