Společnost Straive se objevila v globální zprávě SG Provider Lens™ Contact Center — Customer Experience Services 2021

Společnost Straive (dříve SPi Global), lídr na trhu technologických řešení v oblastech EdTech, obsahu a dat, byla poradenskou firmou Information Services Group (ISG) v její globální zprávě nazvané Provider Lens™ Contact Center — Customer Experience Services 2021 označena jako přední globální kandidát. Společnost Straive byla díky svým schopnostem v oblasti zvyšování agility firem a díky provozní excelenci ve službách zákaznické podpory zařazena do několika kvadrantů včetně kvadrantů nazvaných Digitální operace, AI a analytika, Služby práce z domova a služby sociálních médií.

ISG Provider Lens™ je srovnání poskytovatelů služeb prováděné odborníky z praxe. Výzkumné zprávy jsou základem hodnocení nezávislých dodavatelů a segmentace nákupního chování podniků.

Schopnosti společnosti Straive, která je v oboru lídrem přes více než 15 let, zahrnují outsourcingové služby, nabídky, pokročilá dodací centra, globální jazykové schopnosti a non-stop dostupnost odborníků na danou problematiku. Pomocí více než 2300 pracovníků podpory, kteří se specializací na různé obory poskytují multikanálovou podporu, společnost Straive efektivně řídí zapojení zákazníků napříč segmenty informačního průmyslu včetně vydavatelské činnosti (vědecké/odborné), vzdělávání, právní a daňové problematiky, finančních informací a dalších. Robustní sada technologických řešení společnosti Straive je šita na míru očekáváním zákazníkům a zlepšuje prodeje, produkty i služby.

Ratan Datta, předseda představenstva a generální ředitel Straive, k tomu řekl: „Vyvíjející se digitální technologie radikálně proměnily způsoby zapojení zákazníků. Zařazení a uvedení společnosti Straive do kvadrantů v rámci zprávy ISG Provider Lens™ dokazuje naše znalosti, odbornou kvalifikaci a úspěšné výsledky ve službách zákaznické podpory. Základem našich schopností je vyladěná kombinace odborných znalostí a nejmodernějších technologií – AI, ML a analytiky."

Zpráva ISG uvádí, že „společnost Straive™ cíleně pracuje na rozvoji svých technologicky podpořených zákaznických služeb v různých kanálech, v nichž ve svých cílových tržních segmentech zákazníkům přináší obohacenou zkušenost."

Společnost má silnou a zavedenou praxi CX zaměřenou na zlepšování zákaznické zkušenosti, přičemž hlavní součást nabídky tvoří produktová a technická podpora spolu s generováním potenciálních zákazníků. Společnost má přes 18.000 zaměstnanců včetně více než 2300 specializovaných pracovníků zákaznického servisu, působí v 8 zemích a nabízí digitální podporu, služby back-office, prodejní a marketingovou podporu spolu s vícejazyčnou podporou a obsahem ve více než 10 jazycích. Ve společnosti Straive v laboratořích také působí specializovaný tým, který společně s klienty rozvíjí inovace, vytváří odvětvové benchmarky a spoluvytváří řešení.

Zprávu v plném znění si můžete přečíst zde

O společnosti Straive (dříve SPi Global)

Společnost Straive je přední technologický podnik na trhu, který poskytuje datové služby, odborné znalosti v dané oblasti (SME) a technologická řešení pro různé oblasti, jako jsou výzkumný obsah, e-learning / EdTech a poskytovatelé dat / informací. Společnost Straive má klientskou základnu ve 30 zemích po celém světě a strategicky rozmístěné zdroje v osmi zemích: na Filipínách, v Indii, USA, Číně, Nikaragui, Vietnamu a Velké Británii. Společnost má sídlo v Singapuru.

Pro dotazy médií kontaktujte

Kshitiz Ahuja

Vedoucí značky a PR

kshitiz.ahuja@straive.com

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1678685/Straive_Logo.jpg

KONTAKT: +91-9650288556

Klíčová slova Singapur-komunikace-počítače-služby-Straive

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.