Řetězec restaurací Popeyes® rozšiřuje svou ikonickou značku do Rumunska

Expanze představuje první velký vstup značky do východní Evropy

Značka Popeyes® a společnost Sterling Cruise dnes s potěšením oznámily novou exkluzivní dohodu o rozvoji značky Popeyes v Rumunsku, v jejímž rámci se zavázaly otevřít 90 restaurací během příštích deseti let. Jedná se o první expanzi řetězce do tohoto regionu.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20211028005370/en/

„Jsme nadšeni, že se můžeme podělit o velké novinky z Rumunska, kde jsme oznámili ambiciózní plány na vybudování sítě jednoho z nejoblíbenějších restauračních řetězců se smaženým kuřetem na světě,“ řekl David Shear, prezident společnosti Popeyes Louisiana Kitchen pro mezinárodní trhy. „Popeyes je jednou z nejrychleji rostoucích značek restaurací v USA. Náš vstup do Rumunska dokládá naše odhodlání nabídnout naši charakteristickou směs koření, chutí a zážitků hostům po celém světě.“

Tato dohoda je pokračováním plánů na expanzi společnosti Popeyes v Evropě, kde je tato značka restaurací již přítomna ve Španělsku a Švýcarsku a ještě letos se plánuje její vstup na trh ve Velké Británii. Milovníci kuřecího masa v Rumunsku se již brzy mohou těšit na světoznámé produkty Popeyes, včetně charakteristického kuřecího sendviče a dalších. Společnost Popeyes se již téměř 50 let řídí stejnou recepturou. Její vyhlášené smažené kuře se marinuje nejméně 12 hodin, ručně se obaluje ve speciálním trojobalu a poté se pomalu smaží k dokonalosti. Jídelní lístek sestavuje tým vyškolených kuchařů, kteří s nadšením ctí minulost ale zároveň inovují louisianskou chuť, jídlo a tradice.

„Jsme nesmírně hrdí na to, že můžeme slavnou značku Popeyes nabídnout i milovníkům jídla v Rumunsku. Naši hosté si jistě zamilují kultovní zážitek z restaurace Popeyes a neuvěřitelné kuřecí maso, které tuto značku proslavilo po celém světě,“ uvedl mluvčí společnosti Sterling Cruise. „Tento nový vstup na trh navíc přispěje k rozvoji rumunské ekonomiky tím, že v nadcházejících letech vytvoří stovky nových pracovních míst. Máme z toho opravdu velkou radost.“

Kromě lahodných pokrmů řetězec Popeyes zavázal poskytovat hostům nejlepší zážitky ve své třídě, a to jak v restauraci, tak online. Značka přináší do Rumunska svou špičkovou digitální infrastrukturu a klade důraz na co nejjednodušší objednávání jídla. Restaurace Popeyes budou vybaveny digitálními objednávkovými kiosky, možností mobilních objednávek, obsluhou u stolu a rozvozem, aby si hosté mohli pohodlně objednat a vychutnat lahodné jídlo Popeyes, jakkoli jim to vyhovuje.

Sterling Cruise je skupina restaurací různých značek založená v roce 2014, která v současné době provozuje téměř 40 restaurací po celém Rumunsku. Otevření první restaurace Popeyes v Rumunsku je naplánováno na rok 2022.

O Popeyes®

Řetězec restaurací Popeyes® byl založen v roce 1972 v New Orleans a má více než 45letou historii a kulinářskou tradici. Popeyes® se vyznačuje jedinečným menu v neworleanském stylu s pikantním kuřecím masem, kuřecími stehýnky, smaženými krevetami a dalšími regionálními produkty. Vášeň pro louisianské dědictví a chutná autentická jídla umožnila řetězci Popeyes® stát se jednou z největších světových restaurací s rychlým občerstvením založenou na kuřecím masem s více než 3 300 restauracemi v USA a po celém světě. Chcete-li se o značce dozvědět více, navštivte webové stránky Popeyes® na adrese www.popeyes.com nebo nás sledujte na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

O společnosti Restaurant Brands International Inc.

Restaurant Brands International Inc. („RBI“) je jednou z největších světových společností provozujících restaurace rychlého občerstvení s tržbami přesahujícími 34 miliard dolarů a více než 27 000 restauracemi ve více než 100 zemích. Společnost RBI vlastní tři nejznámější a nejikoničtější značky rychlého občerstvení na světě - TIM HORTONS®, BURGER KING® a POPEYES®. Tyto nezávisle provozované značky slouží svým hostům, franšízantům a komunitám již více než 45 let. Chcete-li se o společnosti RBI dozvědět více, navštivte její webové stránky na adrese http://www.rbi.com

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení a informace, které odrážejí současné přesvědčení a očekávání vedení ohledně budoucích událostí, iniciativ a provozních výsledků a které se vztahují pouze k datu vydání této zprávy. Tato výhledová prohlášení nejsou zárukou budoucích výsledků a vztahuje se na ně řada rizik a nejistot. Tato výhledová prohlášení zahrnují mimo jiné prohlášení o našich očekáváních ohledně schopnosti společnosti Popeyes v Rumunsku otevřít v nadcházejících letech [90] restaurací, o našich očekáváních, že v nadcházejících letech vytvoříme stovky pracovních míst, o našich očekáváních ohledně schopnosti přinést do Rumunska špičkové digitální služby a o našich očekáváních ohledně schopnosti zopakovat náš úspěšný mezinárodní model v Rumunsku. Faktory, které by mohly způsobit, že se skutečné výsledky budou podstatně lišit od očekávání společnosti RBI, jsou podrobně popsány v dokumentech RBI podaných u americké Komise pro cenné papíry a regulačním orgánům pro cenné papíry v Kanadě, jako jsou její výroční a čtvrtletní zprávy a běžné zprávy na formuláři 8-K. Mezi možná rizika patří: rizika spojená s naší schopností úspěšně realizovat strategii růstu na domácím i mezinárodním trhu a rizika spojená s mezinárodními operacemi; rizika spojená s naší schopností konkurovat na domácím i mezinárodním trhu v odvětví s intenzivní konkurencí; globální ekonomické nebo jiné obchodní podmínky, které mohou ovlivnit přání nebo schopnost našich zákazníků kupovat naše výrobky; náš vztah s našimi franšízanty a jejich úspěch a rizika spojená s naším plně franšízovým obchodním modelem; a účinnost našich marketingových a reklamních programů a podpora těchto programů ze strany franšízantů. Kromě případů vyžadovaných příslušnými zákony nemáme povinnost aktualizovat tato výhledová prohlášení, ať už v důsledku nových informací, následných událostí nebo okolností, změny očekávání nebo z jiných důvodů.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211028005370/en/

Kontakty:

Heather McIntyre

Mediainquiries@popeyes.com

Zdroj: Popeyes

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Rumunsko-USA-restaurace-trh-firmy-Popeyes

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.