Společnost Fluence oznamuje stanovení ceny první veřejné nabídky akcií

Společnost Fluence, přední světový poskytovatel produktů a služeb pro skladování energie a digitálních aplikací pro obnovitelnou energetiku, dnes oznámila cenu své první veřejné nabídky 31 000 000 kmenových akcií třídy A za cenu 28,00 amerických dolarů za akcii. Dle očekávání se začnou akcie obchodovat na trhu Nasdaq Global Select Market 28. října 2021 pod symbolem „FLNC“. Nabídka bude s největší pravděpodobností uzavřena 1. listopadu 2021 podle obvyklých podmínek.

Kromě toho společnost Fluence poskytla upisovatelům 30denní opci na nákup dalších až 4 650 000 kusů kmenových akcií třídy A za cenu počáteční veřejné nabídky sníženou o upisovací diskonty a provize.

J.P. Morgan Securities LLC, Morgan Stanley, Barclays Capital Inc. a BofA Securities působí jako společní hlavní book-running manažeři nabídky. Citigroup Global Markets Inc., Credit Suisse Securities (USA) LLC, UBS Securities, LLC, Evercore Group L.L.C., HSBC Securities (USA) Inc. a RBC Capital Markets, LLC působí jako sekundární book-running manažeři nabídky. Nomura Securities International, Inc., Robert W. Baird & Co. Incorporated, Raymond James & Associates, Inc., Seaport Global Securities LLC, Penserra Securities LLC a Siebert Williams Shank & Co., LLC působí jako spolumanažeři nabídky.

Nabídka se uskuteční pouze prostřednictvím přímé nabídky. Kopie konečného prospektu lze získat, jakmile bude k dispozici, na adrese: J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, telefonicky na 866-803-9204 nebo e-mailem na:

prospectus-eq_fi@jpmorganchase.com; Morgan Stanley & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014; Barclays Capital Inc., c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, New York 11717 nebo e-mailem na barclaysprospectus@broadridge.com nebo telefonicky na (888) 603-5847; BofA Securities, NC1-004-03-43, 200 North College Street, 3rd floor, Charlotte NC 28255-0001, Attn: Prospectus Department nebo e-mailem na adrese dg.prospectus_requests@bofa.com.

Registrační prohlášení týkající se této nabídky bylo Komisí pro cenné papíry a burzy prohlášeno za účinné dne 27. října 2021. Tato tisková zpráva nepředstavuje nabídku k prodeji ani výzvu k nabídce koupě těchto cenných papírů, ani nedojde k prodeji těchto cenných papírů v žádném státě a v žádné jurisdikci, ve kterých by taková nabídka, výzva nebo prodej byly nezákonné před registrací nebo kvalifikací podle zákonů o cenných papírech daného státu nebo jurisdikce.

O společnosti Fluence

Fluence, dceřiná společnost firem Siemens a AES, je světovým lídrem na trhu produktů, služeb a digitálních aplikací pro obnovitelné zdroje a skladování energie. Na 29 trzích po celém světě máme nasazeno nebo nasmlouváno více než 3,4 GW úložných zařízení pro skladování energie a v Austrálii a Kalifornii máme větrné, solární a skladovací zařízení o celkové kapacitě více 4,5 GW. Prostřednictvím našich produktů, služeb a platformy Fluence IQ s umělou inteligencí pomáháme zákazníkům po celém světě zajistit odolnější elektrické sítě a udržitelnější budoucnost.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211027006241/en/

Kontakty:

Média:

Edelman for Fluence Julia Fisherová

FluenceMedia@edelman.com

Investoři:

Samuel Chong

samuel.chong@fluenceenergy.com

Zdroj: Fluence

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-energie-ekologie-burzy-trh-akcie-firmy-Fluence

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.