China Media Group spouští olympijský kanál CCTV a související digitální platformy

Mediální skupina China Media Group (CMG) spustila v pondělí v 16:00 olympijský kanál CCTV a jeho digitální platformy. Ten se stal prvním 24hodinovým satelitním sportovním kanálem v ultra vysokém rozlišení 4K na světě.

Olympijský kanál je výsledkem strategické spolupráce mezi CMG a Mezinárodním olympijským výborem (MOV). Jedná se o jedinou vysílací platformu kontinentální Číny, které MOV povolil používat slovo „olympijský" a olympijské kruhy.

Mezi její digitální platformy patří počítačové terminály, aplikace a populární čínské multifunkční sociální sítě WeChat a Weibo.

Šen Chaj-siung, prezident CMG, uvedl, že kanál bude zajišťovat přenosy ze zimních olympijských i paralympijských her s cílem propagovat olympijské hnutí v Číně a šířit ducha olympijských her a sportovního ducha čínských sportovců.

Očekává se, že platformy na všech obrazovkách přiblíží milionům fanoušků okamžiky triumfu a radosti z největší sportovní události na světě.

Odkaz: https://youtu.be/VrNQhpw_4Sk

Videohttps://mma.prnewswire.com/media/1670212/video.mp4

KONTAKT: Admin PR, 86-10-83949817

Klíčová slova Čína-média-olympijské-CCTV+

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.