130. Kantonský veletrh končí, předvedl další inovace čínských výrobců

19. října skončil 130. Čínský veletrh dovozu a vývozu (Kantonský veletrh). Xu Bing, mluvčí Kantonského veletrhu a zástupce generálního ředitele Čínského centra zahraničního obchodu, uvedl, že tento ročník Kantonského veletrhu, jehož hlavní myšlenkou je „Kantonský veletrh, globální obchod", otevřel dveře globálním zákazníkům a zaujal celý svět, což přispělo k oboustranně výhodné spolupráci.

Prohlédněte si interaktivní vícekanálovou tiskovou zprávu zde: https://www.multivu.com/players/English/8973351-130th-canton-fair-china/

Slavnostní zahájení 130. Kantonského veletrhu. Úspěšně proběhlo první Mezinárodní obchodní fórum na Perlové řece. Slavnostní zahájení 14. října odpoledne bylo zároveň hlavním fórem Mezinárodního obchodního fóra Perlové řeky. Téma hlavního fóra bylo nazváno „Nový rozvoj Číny poskytuje světu nové příležitosti", což mělo zdůraznit závazek Číny otevírat se a podporovat volný obchod. Čína tak chce ukázat, že sdílí příležitosti k rozvoji se světem, aby přispěla k jeho lepší budoucnosti.

Integraci online a offline programu přinesla pozoruhodné výsledky. Online se veletrhu zúčastnilo přibližně 26 000 společností z domova i ze zahraničí, které nahrály více než 2,87 milionu produktů, což je o 113 600 více než v minulém ročníku. Online platformu navštívilo celkem 32,73 milionu uživatelů. Vystavovatelé uspořádali celkem 43 000 živých vysílání a online je sledovalo více než 350 000 lidí. Offline výstavní plocha zabírala přibližně 400 000 metrů čtverečních a využilo ji 7 795 vystavovatelů. Veletržní komplex v Kantonu navštívilo celkem 600 000 návštěvníků.

Navzdory pandemii a dalším faktorům se zahraniční zákazníci a nákupčí akce aktivně účastnili. Celkem 18 průmyslových a obchodních organizací, včetně Americké obchodní komory v Jižní Číně a Korejské agentury pro podporu obchodu a investic, zprostředkovalo účast na offline veletrhu více než 500 členským společnostem. Nákupy na veletrhu zorganizovalo také 18 mezinárodně uznávaných podniků, například Walmart, Staples nebo Auchan. Na veletrh se online přihlásili kupující z 228 zemí a regionů, což přispělo k ještě větší rozmanitosti a globalizaci Kantonského veletrhu.

„130. Kantonský veletrh proběhl hladce a nabídl ještě více obchodních modelů a služeb. Úspěšně dosáhl všech vytyčených cílů a splnil tak účel představit inovativní veletrh a jeho hlavní události bezpečným, spořádaným a vysoce efektivním způsobem. Podpořil tak velmi kvalitní rozvoj mezinárodního obchodu a globální hospodářské oživení," dodal Xu Bing.

KONTAKT: Paní Chloe Cai, +86-20-8913 8622, info@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.