Akce pro celou rodinu v Levandulovém údolí - Prvorepubliková cukrárna a Playmobil Halloween

Druhá úroda BIO Levandule Chodouňské a nádherné barvy podzimu přímo vybízejí k návštěvě Levandulového údolí v Chodouni ve středních Čechách. Projděte se po vápencových mořích, vychutnávejte si atmosféru čisté přírody v brdských lesích, relaxujte, bavte se a vychutnávejte si dobroty, které pro vás připravil tým Levandulového údolí. Vstup do areálu je zdarma.

Na co se můžete těšit do konce října?

Čtvrtek 28. října – Prvorepubliková cukrárna

10:00 – 17:00

Zakuste atmosféru první republiky, která se tentokrát představí ve formě dobrot pečených s láskou a radostí. Vyzkoušejte pokrmy podle receptů prvorepublikových osobností, jako byl prezident T. G. Masaryk či hvězdy filmového plátna Adina Mandlová či Lída Baarová. Cukroví, dortíky, koláčky, tradiční buchty z pece, tažený štrúdl, vídeňský pohár nebo bramborové a škvarkové lahůdky připravované na sádle. Těšit se můžete na speciální bio čaje a drinky z organických čajových lístků a bylin. K dispozici bude také speciální aroma místnost pro hodinku ničím nerušené aroma terapie.

Sobota 30. října – Playmobil Halloween v Levandulovém údolí

10:00 – 18:00

V rámci rodinného dne s Playmobil ČR se v prostředí vápencových moří u bio levandulových polí můžete těšit na Playmobil hernu v hale i pod širým nebem, hádanky a kvízy na strašidelné stezce, hru Duše a dušičky pro děti i dospělé, levandulové dílny a farmičku pro děti, výrobu masek nebo workshopy pro dospělé. Pokud vám při celodenní zábavě vyhládne, spolehnout se můžete na výtečné speciality z prutu i grilu. K dispozici je i bio prodejna se zdravou výživou.

Podrobnosti o programu a nabídce unikátních BIO produktů Levandulového údolí najdete na http://www.levanduloveudoli.cz, na FCB a IG.

Levandulové údolí v Chodouni se mění v celoroční areál

Vzhledem k rostoucí oblíbenosti a četným dotazům návštěvníků zahájilo Levandulové údolí ve středočeské obci Chodouň celoroční víkendový provoz. Návštěvníci a milovníci čisté přírody se mohou pravidelně těšit na zajímavý program a dobroty z produktů z volných chovů, zahrad a farem také o státních svátcích a prázdninách. Na víkendové programy není třeba se objednávat a neplatí se zde vstupné.

„Můžete se poradit s našimi terapeuty, zahrát si na našich stezkách pro dospělé, projít se mezi BIO levandulovými poli, po vápencových mořích nebo v našem BIO sadu. Nebo si stačí jen objednat v naší restauraci levandulové mojito či prosecco, teplý BIO čaj či skvělou kávu - ať už levandulovou, nebo tu z pražírny,“ říká Helena Neumannová, majitelka a zakladatelka Levandulového údolí.

______________________________

Levandulové údolí a BIO Levandule Chodouňská

Za unikátním Levandulovým údolím, tříhektarovým polem s 50 000 BIO levandulemi, stojí Helena Neumannová a Milena Krčálová, které zde levanduli začaly pěstovat v roce 2014. V manufaktuře v Levandulovém údolí se z levandule v BIO kvalitě vyrábí čaje, oleje, koření, sušenky, raw tyčinky a spoustu dalších zdraví i tělu prospěšných produktů. Pořádají se zde také nejrůznější ozdravné procedury nebo workshopy.

Levandulové údolí se nachází ve středočeské Chodouni, v samém srdci Geoparku Barrandien na bývalých vápencových mořích. Nedaleko naleznete hrady Točník, Žebrák, Křivoklát, Nižbor s keltským oppidem nebo zámek v Hořovicích. Brdské lesy se tak mísí s opojnou vůní Levandulového údolí a nabízí novodobým poutníkům klid, mír, pohodu, odpočinek a hlavně zdraví z čisté přírody.

Kontakt pro média:

Mariana Pohlová

PR & media manager

E-mail: pohlova@m-communication.cz

www.m-communication.cz

www.svetpodledam.cz

Klíčová slova ČR-zajímavosti-služby-zábava-rekreace-turistika

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.