AppGallery se zavazuje poskytovat vývojářům her komplexní podporu, možnosti rozšíření a inovativní nástroje

Společnost Huawei v pátek na své výroční konferenci Huawei Developer Conference 2021 (HDC 2021) potvrdila svůj závazek vůči vývojářům her a nadále bude podporovat inovace a obchodní expanzi a nabídne nové technologie pro vytváření jedinečných herních zážitků.

Alexandre Salem, generální ředitel obchodní divize pro celosvětová partnerství a ekologický rozvoj společnosti Huawei, se podělil o významné herní trendy pro vývojáře a také o příležitosti, které jim AppGallery může poskytnout a podpořit tak jejich vlastní úspěch.

„Pandemie změnila pohled na hraní jako na mainstreamovou formu zábavy, což vedlo k rostoucímu rozmachu mobilních her," uvedl Alexandre. „Chceme, aby vývojáři pomohli tento růst podpořit."

Alexandre mluvil o tom, že v roce 2020 se z herního průmyslu stalo odvětví s obratem 175 miliard USD, přičemž nejrychleji se budou rozvíjet mobilní hry. V roce 2020 tvořily příjmy z her celkem 48 % z celkových výnosů vývojářů, což je o 13 % více než v roce 2019.

Podpora vývojářů při tvorbě jedinečných herních zážitků

AppGallery se zavazuje poskytovat vývojářům her možnosti, podporu a příležitosti, které potřebují k úspěchu ve stále konkurenčnějším prostředí. Alexandre zdůraznil čtyři klíčové pilíře, které vývojářům nabízejí atraktivní hodnotu v rámci AppGallery, a sice rozsah, rychlost, viditelnost a možnost zpeněžení, včetně dostupnosti podpory s založené na osobním kontaktu.

AppGallery disponuje rozsáhlými možnostmi distribuce více než 560 milionům aktivních uživatelů měsíčně a nabízí rychlost díky integraci s mobilními službami Huawei (HMS) a snadno použitelné nástroje, které pomáhají při vývoji a publikování.

Společnost Gameloft, která je předním vývojářem mobilních her, například spolupracovala s AppGallery na uvedení více než 11 her a vytvořila herní zážitek, který se podobá herním konzolím, což vedlo k 70% nárůstu počtu stažení během prvních tří měsíců po uvedení.

Podpora vývojářů při rozšiřování trhu

AppGallery nabízí vývojářům prostředky pro zvýšení viditelnosti a rozvoj strategií monetizace prostřednictvím služeb, mezi které patří AppGallery, Petal Search, Petal Maps a HUAWEI Ads. AppGallery poskytuje podporu ve více než 170 zemích a regionech, 6 regionálních center HMS a marketing na míru pro více než 5,1 milionu registrovaných vývojářů.

Společnost Playrix, která vyvinula herní hity jako například Gardenscapes a Homescapes, spolupracovala s AppGallery při uvedení řady her na trh a získala komplexní podporu, včetně implementace HMS Core Kits a propagačních akcí prostřednictvím Huawei Ads.

Díky více než desetiletým zkušenostem s distribucí v Číně má AppGallery také vynikající předpoklady k tomu, aby mezinárodním vývojářům pomohla otevřít cestu k obchodním příležitostem na expandujícím čínském trhu.

„Jednou z našich hlavních priorit je nabídnout čínským spotřebitelům větší výběr domácích i globálních aplikací," uvedl Alexandre. „Díky naší rozsáhlé uživatelské základně v Číně a hlubokým znalostem domácího trhu s aplikacemi a charakteristik uživatelů můžeme mezinárodním vývojářům pomoci přesně a efektivně identifikovat možné problémy."

O AppGallery

AppGallery je inovativní ekosystém, který umožňuje vývojářům vytvářet jedinečné zážitky pro spotřebitele. Jeho HMS Core umožňuje integraci aplikací napříč různými zařízeními, přináší plynulejší zážitek a je součástí širší strategie „1+8+N" společnosti Huawei.

Vizí společnosti Huawei ohledně AppGallery je vytvořit otevřenou, inovativní platformu, která bude přístupná spotřebitelům a zároveň bude přísně chránit jejich soukromí a poskytne jim jedinečný a chytrý zážitek.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1668069/image.jpg

KONTAKT: GlobalGamesBD@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-počítače-AppGallery

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.