Společnost Absen představuje nejnovější řešení LED displejů na veletrhu InfoComm 2021

2021 infocomm (PRNewsfoto/Absen) CL series (PRNewsfoto/Absen) icon3.0 series (PRNewsfoto/Absen) PL series (PRNewsfoto/Absen) MR series (PRNewsfoto/Absen)

Přední výrobce LED displejů. Společnost Absen představí svá nejnovější řešení na veletrhu InfoComm 2021 (stánek č. 1008) od 27. do 29. října. Na veletrhu InfoComm, který je největší a nejvíce vzrušující událostí zaměřenou na profesionální audiovizuální průmysl, se scházejí tisíce odborníků z oboru, manažerů AV techniky, koncových uživatelů a integrátorů z celého světa. Bude na něm prezentována nejnovější a nejmodernější audiovizuální technologie.

Ve stánku bude k vidění virtuální LED studio od společnosti Absen řady MR (podlahová obrazovka) a řady PL (obrazovka na pozadí). Profesionální řešení virtuálního LED studia společnosti Absen, které je ideální volbou pro filmové a televizní produkce, nabídne zákazníkům pohlcující zážitek s realistickým zobrazením a vynikajícími vizuálními efekty.

Řada MR je profesionální produkt společnosti Absen pro podlahové LED. Pro řadu MR jsou k dispozici dvě možnosti povrchové úpravy. Matná povrchová úprava „Matte" nabízí nereflexní LED panel, ideální pro použití v televizním vysílání, scénách rozšířené reality a virtuálním produkčním studiu. Lesklý povrch „Glossy" nabízí stylový a lesklý panel LED s moderním vzhledem, který je ideální pro použití v oblasti maloobchodu, architektury a na exhibicích. Jeho vysoce pevný rám zaručuje bezpečnost a tvrdost, která snese zatížení 2500 kg/m2.

Řada PL je pokročilý produkt společnosti Absen pro vnitřní i venkovní pronájem. Díky vysoké obnovovací frekvenci (3840 Hz), algoritmu HDR10, vysokému kontrastnímu poměru, jasu 1500 nitů a technologii ultra černých LED diod dosahuje řada PL úchvatné kvality obrazu a ohromujícího vizuálního výkonu. Kreativní trojúhelníkové, krychlové a kruhové moduly umožňují vytvoření škály nápaditých tvarů. Inovativní integrovaný polohovatelný systém se zakřivenými spojovacími bloky zachovává nejvyšší přesnost zarovnání jak pro rovnou, tak pro obloukovou konfiguraci.

Absenicon 3.0 je revoluční LED řešení typu „vše v jednom" pro použití pro konferenční účely. Je dostupné ve čtyřech standardních velkoformátových velikostech (110''/138''/165''), které jsou vhodné pro různě velké prostory. Poměr stran je 16 : 9, což umožňuje zobrazit obsah ve Full HD rozlišení bod po bodu. Pomocí chytrého dálkového ovládání lze snadno a pohodlně využít více funkcí jako u chytrého televizoru. Obsahuje také vestavěný zvukový panel pro snadné přehrávání multimediálního obsahu.

Řada Clear Cobalt, nová Micro LED od společnosti Absen – vysoce kvalitní a stabilní výrobek s technologií invertovaného zapouzdření COB a algoritmem jádra HDR 10. Díky celočernému povlaku a technologii korekce úrovně černé barvy může série Clear Cobalt dosáhnout obrazu filmové kvality, vysokého jasu a skvělého kontrastního poměru. Kromě toho je výrobek odolný proti vlhkosti, prachu a oděru, odolný proti oxidaci, elektrostatice a modrému záření.

Další informace najdete na webových stránkách. https://www. absen.com/

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661243/image_1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661244/image_2.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661245/image_3.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661246/image_4.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661247/image_5.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1661248/image_6.jpg

KONTAKT: Martina Jin, +86-13005436008

Klíčová slova Čína-elektronika-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.