Představení chytrých hodinek Amazfit GTR 3 a GTS 3, které spojují módu a technologie v trojích výjimečných hodinkách: GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3

The GTR 3 & GTS 3 Series with the brand-new Zepp OS is designed to make smart health easy.

The GTR 3 & GTS 3 Series with the brand-new Zepp OS is designed to make smart health easy.

Operační systém Zepp OS pro chytré hodinky zajišťující snadnou správu zdravotních údajů

Společnost Amazfit, přední světová značka chytré nositelné elektroniky, představila troje nové chytré hodinky: GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3.

Nejnovější řada nositelných zařízení Amazfit přináší snadné a chytré informace o zdraví a umožňuje uživatelům zlepšit svůj zdravotní stav[1] a životní styl, aniž by museli obětovat svůj osobní styl. Do elegantního a stylového designu s operačním systémem Zepp OS se vešla sada špičkových funkcí pro zdraví a fitness.

Funkce zdraví a životního stylu

Všechny troje nové chytré hodinky Amazfit přinášejí řadu inovativních funkcí pro zdraví, fitness a životní styl, které jsou součástí systému Zepp OS. Prostřednictvím intuitivního a výkonného rozhraní umožňuje tento operační systém uživatelům naplno rozvinout svůj potenciál, objevovat své vášně a žít pozitivně.

Nový systém je přizpůsobený za účelem optimalizace výkonu chytrých nositelných zařízení Amazfit. Jde o efektivnější alternativu než v zařízeních na zápěstích uživatelů provozovat energeticky náročný operační systém pro chytré telefony. Tento operační systém, vytvořený s cílem, aby byl nenáročný, plynulý a praktický, umožní uživatelům snadnější používání systému a pomůže jim vyhnout se zdlouhavým úkonům a současně sníží spotřebu energie ve srovnání s předchozím operačním systémem chytrých hodinek.

Funguje také na zařízeních se systémy Android a iOS a propojuje se s oblíbenými zdravotními platformami, jako je Apple Health nebo Google Fit, s cílem synchronizovat vaše zdravotní údaje. Kromě toho funguje také se službami Strava, Relive, Runkeeper a TrainingPeaks a umí synchronizovat a sdílet sportovní údaje. Mezi další nejzajímavější funkce patří:

Přizpůsobení: Více než 150 zářivých ciferníků s odpovídajícími vždy zapnutými displeji[2] pro každou náladu nebo příležitost, stejně jako dynamické efekty a plynulé animace. Uživatelé si dokonce budou moci navrhovat vlastní ciferníky a miniaplikace pomocí sady pro vývojáře aplikací (již brzy).

Snadné měření zdraví 4 v 1: možnost testovat čtyři zdravotní ukazatele jedním klepnutím[3] díky vestavěnému přístroji 6PD (fotodiod) BioTrackerTM PPG 3.0, který měří čtyři zdravotní ukazatele (srdeční tep, hladinu kyslíku v krvi[4], úroveň stresu a frekvenci dýchání) za pouhých 45 sekund.

Snadná 24hodinová správa zdravotního stavu: sleduje vaši tepovou frekvenci po celý den[5] - dokonce i při plavání. Hodinky jsou komplexním a snadno použitelným zdravotním partnerem pro každého, jelikož dokáží upozornit na abnormálně vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci i sledování zón tepové frekvence, takže můžete optimalizovat svůj trénink.

Srozumitelné zobrazení: váš aktuální zdravotní stav a pohoda se spočítá bleskově a převede na jediné skóre PAI[6], které se skládá z údajů založených na vaší aktivitě za posledních sedm dní.

Pokročilé sledování spánku z hodinek: sledujte[7] fáze lehkého, hlubokého a REM spánku, dobu probouzení během noci, denní spánek delší než 20 minut a dokonce i kvalitu spánkového dýchání. Pro větší pohodlí můžete kontrolovat údaje o spánku přímo na hodinkách.

Pokročilé sledování menstruačního cyklu: snadno pochopíte svůj cyklus a můžete plánovat dopředu. Po zaznamenání menstruace lze inteligentně a přesně předpovědět čas a délku následující menstruace a ovulace, takže můžete zůstat ve hře bez jakýchkoli překvapení.

Efektivní obrazovky s rychlým přístupem: ušetřete čas, přizpůsobte si to, co je pro vás důležité a získejte přístup ke kartám zkratek, abyste mohli v klidu prožít celý den. Snadný přístup ke klíčovým informacím získáte pouhým přejetím prstu nebo klepnutím.

Hlasové ovládání: s Alexou[8] můžete nastavit budík, položit otázku nebo další funkce, když jste online a když jste offline, můžete pomocí hlasového asistenta offline[9] otevřít sportovní režim nebo zdravotní funkce nebo dokonce přistupovat k aplikaci Home Connect a ovládat chytrá domácí zařízení. Využívejte také rostoucí ekosystém více než 10 miniaplikací.

Rychlé a přesné GPS: začněte rychleji s přesným sledováním polohy[10] na základě pěti satelitních systémů.

Možnosti přizpůsobení: upřednostněte preferované funkce, nahrajte fotografii a přizpůsobte si pozadí ciferníku nebo si vyberte z 15 dynamických animovaných designů, které se hodí k vašemu oblečení, ať už jste v práci, při odpočinku nebo na zábavě.

Motivační nástroje: sledujte svůj běh pomocí volitelného virtuálního krokoměru[11] a poté optimalizujte svůj pokrok a zotavení pomocí výkonnostního algoritmu PeakBeats.

Nástroje pro správu aktivit: spravujte svůj den pomocí upozornění na zprávy, připomínek sedavého zaměstnání a pitného režimu, kalendáře, seznamů událostí a úkolů, předpovědi počasí, dálkového ovládání fotoaparátu přes Bluetooth a dalších funkcí.

Operační systém Zepp OS je také vybaven řadou komplexních informací o zdraví a kondici a aplikace Zepp ve vašem chytrém telefonu slouží jako centrum, kde můžete získat přístup k dalším radám, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Modely GTR 3 Pro, GTR 3 a GTS 3 byly vytvořeny tak, aby ve vás probudily cílevědomost a výkonnost a aby vám pomohly snadno se pohybovat v digitálním životě i mimo něj a dosáhnout rovnováhy a úspěchu.

Amazfit GTR 3 Pro: stvořeny pro motivaci

Chytré hodinky GTR 3 Pro, které jsou prémiovou volbou v nové řadě módních nositelných zařízení společnosti Amazfit, nabízejí několik špičkových inovací na trhu a zároveň vás povzbuzují ke zdravému životnímu stylu a aktivují váš vnitřní pohon.

Hodinky GTR 3 Pro se mohou pochlubit jasným 1,45palcovým displejem AMOLED ultra HD s jemností 331 ppi, který poskytuje oslnivý obraz a snadno použitelné rozhraní. Velká kruhová obrazovka vyniká vysokou obnovovací frekvencí pro plynulou a hladkou interakci. Hodinky mají působivý poměr obrazovky k tělu 70,6 %, takže i přes jeden z největších kulatých displejů na trhu mají hodinky GTR 3 Pro pohodlnou velikost.

Pomocí klasické navigační korunky můžete nahlížet na širokou škálu funkcí a sportovních režimů a procházet jimi, což přináší uspokojivou a intuitivní haptickou zpětnou vazbu při otáčení konečky prstů.

Ať už sledujete aktivitu prostřednictvím jednoho z více než 150 vestavěných sportovních režimů nebo sledujete úroveň stresu, hodinky GTR 3 Pro vám umožní mít přehled o svém zdraví 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A pokud zapomenete aktivovat sportovní režim, nezoufejte - funkce inteligentního rozpoznávání[12] se zapne až pro osm oblíbených sportů, abyste o sledování aktivity náhodou nepřišli.

Hodinky GTR 3 Pro vynikají rovněž dlouhou výdrží baterie, jejíž kapacita je úctyhodných 450 mAh, takže na jedno nabití zajistí až 12 dní[13] nepřetržitého provozu. Už se tak nemusíte bát, že vám dojde energie.

Milovníci hudby navíc ocení vestavěnou paměť hodinek GTR 3 Pro 2,3 GB[14], kterou lze využít až na 470 skladeb. To znamená nezávislé přehrávání hudby přímo z hodinek bez nutnosti mít telefon po ruce. Pro větší pohodlí mohou GTR 3 Pro po připojení k chytrému telefonu přes Bluetooth přijímat a vyřizovat telefonní hovory, takže můžete hovořit bez použití rukou.

GTR 3: připraveny na výdrž

Hodinky GTR 3 jsou vyrobeny z lehké, ale odolné slitiny leteckého hliníku a mají elegantní otočnou korunku. Jejich bezrámečkový design se plynule spojuje se zakřiveným sklem displeje, což zvyšuje pocit pohlcení.

Stylový design s pohodlnými antibakteriálními silikonovými řemínky přináší klasický styl, který se hodí k různým outfitům - od obleku až po tréninkovou výbavu a navíc si můžete přizpůsobit ciferníky hodinek GTR 3 tak, aby na první pohled zobrazovaly všechny potřebné informace.

Hodinky GTR 3 s 1,39palcovým AMOLED HD displejem přináší pohlcující operační systém Zepp OS od společnosti Amazfit a napájí je baterie s kapacitou 450 mAh, která zajišťuje dlouhou výdrž až 21 dní. To znamená až tři týdny na jedno nabití či ještě déle, pokud zapnete úsporný režim baterie GTR 3.

GTS 3: stvořeny k pohybu

Díky modernímu čtvercovému 1,75palcovému displeji AMOLED s rozlišením Ultra HD a jemností 341 ppi jsou hodinky GTS 3 jedny z nejtenčích a nejlehčích chytrých hodinek, přesto však mají obrovský poměr obrazovky k tělu 72,4 %. Jsou určeny pro všechny, kdo chtějí stylové chytré hodinky s tenkým displejem. Jejich tvar stylově kopíruje chytrý telefon, avšak jejich funkce se téměř ve všem shodují s hodinkami GTR 3.

„Tyto tři modely hodinek naplňují slib Smart Health Made Easy (snadná správa chytrých zdravotních údajů). GTR 3 Pro jsou stvořeny pro motivaci. Amazfit GTR 3 jsou připraveny na výdrž. A GTS 3 jsou stvořeny k pohybu. Doufáme, že se na novou generaci těšíte stejně jako my. Základní filozofií systému Zepp OS je propojení zdraví s technologií. Proto jsme vytvořili operační systém Zepp OS, který je zaměřený na zdraví a pomáhá našim hodinkám plnit naše poslání, kterým je usnadnit každému zdravý život," řekl Wayne Chuang, generální ředitel a zakladatel společnosti Zepp Health.

Ceny a dostupnost

Modely Amazfit GTR 3 a GTS řady 3 budou celosvětově uvedeny na trh 11. října 2021 (GMT+1).

V Evropě ceny začínají na 149,99 EUR za Amazfit GTR 3 a GTS 3 a na 199,99 EUR za Amazfit GTR 3 Pro. Všechny tři produkty jsou k dispozici prostřednictvím obchodů společnosti Amazfit ve Spojeném království, Německu, Francii, Itálii a Španělsku od 11. října 2021 (GMT+1).

V USA se ceny pohybují od 179,99 USD za Amazfit GTR 3 a GTS 3 a od 229,99 USD za Amazfit GTR 3 Pro. GTR 3 Pro a GTR 3 jsou k dostání na americkém obchodu společnosti Amazfit od 11. října 2021 (GMT+1). Hodinky GTS 3 budou k dispozici brzy.

O společnosti Amazfit

Společnost Amazfit byla založena v roce 2015 a je přední světovou značkou chytrých nositelných zařízení zaměřených na zdraví a fitness. Společnost Amazfit nabízí široké portfolio produktů včetně chytrých hodinek a náramků, sluchátek TWS, zdravotních a fitness zařízení, mezi která patří chytré běžecké pásy a chytré váhy na měření tělesného složení a sportovní vybavení. Podstatou naší značky je Up Your Game (zlepši svou hru) a povzbuzujeme uživatele, aby žili podle svých vášní a svobodně vyjadřovali svého aktivního ducha.

Díky vynikajícímu designu a řemeslnému zpracování získaly chytré hodinky Amazfit řadu ocenění, například německou cenu iF Industrial Design Award a Red Dot Design Award.

V současné době jsou produkty Amazfit dostupné ve více než 90 zemích a oblastech po celém světě, v Severní a Jižní Americe, Asii, Evropě a dalších. Amazfit je značka ve vlastnictví společností Zepp Health (NYSE: ZEPP) a od roku 2014 dodala více než 100 milionů zařízení. Další informace najdete na webuwww.amazfit.com

[1] Tento výrobek není zdravotnickým prostředkem a nelze jej používat k lékařským účelům nebo jako podklad pro diagnostiku jakéhokoli zdravotního stavu. Výsledky detekce mají pouze informační charakter. Pokud se necítíte dobře, obraťte se na odborná lékařská zařízení.

[2] Stále zapnutý displej: pokud je obrazovka rozsvícená, zobrazuje se na ní obsah systému. Pokud je obrazovka v pohotovostním režimu, zobrazuje čas. Tato funkce vyžaduje, aby uživatelé ručně nastavili „stále zapnutý displej". Uživatel může tuto funkci zapnout nebo vypnout pomocí hodinek nebo aplikace Alexa.

[3] Chcete-li využít měření jedním klepnutím, mějte hodinky těsně na šířku jednoho prstu od zápěstí a pro dosažení nejlepších výsledků mějte ruku v klidu. Rychlost a přesnost monitorování a měření může být ovlivněna pohybem a vlastnostmi okolního prostředí a fyzikálními vlastnostmi.

[4] Pro měření kyslíku v krvi mějte hodinky těsně na šířku jednoho prstu od zápěstí a pro dosažení nejlepších výsledků mějte ruku v klidu. Na hodinkách nebo v aplikaci Zepp je třeba povolit celodenní monitorování SpO2. Upozornění na SpO2 se odešlou, pokud je zjištěná hodnota příliš nízká ve srovnání s přednastavenou hodnotou, kterou je třeba nastavit v aplikaci Zepp a na hodinkách, a sice minimálně na 80 %. Rychlost a přesnost monitorování a měření může být ovlivněna pohybem a vlastnostmi okolního prostředí a fyzikálními vlastnostmi.

[5] Funkce 24hodinového monitorování srdečního tepu vyžaduje, aby uživatel v aplikaci Zepp a na hodinkách zapnul funkci automatického monitorování srdečního tepu, přičemž minimální hodnotu lze nastavit na 1 minutu. Upozornění na abnormální srdeční tep a přednastavenou hodnotu je třeba nastavit v aplikaci Zepp a na hodinkách.

[6] PAI je osobní fyziologický indikátor aktivity. Na základě údajů o srdečním tepu, denní intenzitě aktivity a vícerozměrného dynamického komplexního vyhodnocení osobních fyziologických údajů je pomocí algoritmu převedena na intuitivní hodnotu PAI, která vám pomůže pochopit vaši fyzickou kondici. Získat hodnotu PAI lze udržováním určité intenzity každodenních aktivit nebo tréninků. Podle výsledků výzkumu HUNT Fitness Study* pomáhá udržování hodnoty PAI nad 100 snižovat riziko úmrtí na kardiovaskulární onemocnění a prodlužovat délku života. *Studie HUNT Fitness Study: tato studie byla dílčím projektem studie HUNT a vedl ji profesor Ulrik Wisloff z Norské univerzity vědy a techniky. Studie HUNT trvala více než 35 let a zúčastnilo se jí více než 230 000 osob.

[7] V případě použití hodinek v režimu spánku, automaticky zaznamenávají informace o spánku. Zařízení dokáže zaznamenávat noční spánek a spánek během dne. Doba spánku, která se překrývá s dobou od 22:00 do 8:00, bude zaznamenána jako noční spánek a spánek, který je od nočního spánku vzdálen více než 60 minut, bude zaznamenán jako denní spánek. Spánek kratší než 20 minut se nezaznamenává. Základní informace o nočním spánku lze zobrazit v zařízení a podrobnou analýzu a záznamy o spánku lze zobrazit v aplikaci. 24hodinové sledování úrovně stresu je třeba povolit na hodinkách nebo v aplikaci Zepp. Upozornění na vysokou úroveň stresu jsou založena na přednastavené hodnotě a na hodinkách je třeba povolit výzvy k dechovému cvičení.

[8] Úplný seznam 15 podporovaných zemí/oblastí a 14 jazyků, stejně jako návod na aktivaci a používání Alexy na chytrých hodinkách Amazfit GTR 3 a GTS 3 najdete na adrese support.amazfit.com.

[9] Hlasový asistent offline podporuje pouze anglické, španělské, německé a čínské hlasové příkazy. Funkci automatického zámku je třeba nastavit ručně v nastavení hodinek.

[10] Vnitřní polohové služby nejsou podporovány. Rychlost a přesnost určování polohy může být ovlivněna okolním prostředím.

[11] Funkce Virtual Pacer je kompatibilní pouze se sportovními režimy Outdoor Running (běh venku) a Treadmill (běh na pásu).

[12] Přesnost a citlivost funkce rozpoznávání tréninku se u jednotlivých osob liší a souvisí s držením těla a zdatností uživatele během tréninku. Krátká doba tréninku nebo časté změny polohy nemusí spustit funkci automatického rozpoznání. Při řízení auta, jízdě autobusem nebo jiných podobných činnostech může dojít k náhodnému rozpoznání, pokud jsou tyto činnosti obzvláště podobné zvolenému režimu cvičení. Pokud je při venkovních aktivitách signál GPS slabý nebo pokud informace o datech AGPS nebyly delší dobu synchronizovány s mobilním telefonem, mohou být tyto venkovní aktivity vyhodnoceny jako aktivity uvnitř.

[13] Výdrž baterie se může lišit v závislosti na nastavení, provozních podmínkách a dalších faktorech. Skutečný výsledek se tedy může lišit od laboratorních údajů. Typický scénář použití: Sledování srdečního tepu je vždy zapnuté a měří se v 10minutových intervalech, zapnuté sledování spánku; 200 přijatých zpráv denně; 100krát zvednutí zápěstí pro zobrazení času hodinek; 5krát denně testování kyslíku v krvi; provoz s jasnou obrazovkou po dobu 5 minut; cvičení 3krát týdně po dobu 30 minut, spuštění GPS po dobu 30 minut; vypnutý hlasový asistent. Režim úspory baterie: Zapněte na hodinkách režim úspory baterie, který vypne připojení Bluetooth, srdeční tep a další funkce a zaznamenává pouze kroky a základní informace o spánku.

Scénář intenzivního používání: Sledování srdečního tepu je vždy zapnuto a měří se každou minutu, je zapnuto sledování spánku a kvality dýchání ve spánku a sledování stresu; 150 přijatých zpráv denně, které rozsvítí displej; zvednutím zápěstí se 100krát zobrazí čas hodinek; testování kyslíku v krvi 5krát denně; provoz s jasnou obrazovkou 15 minut; cvičení 3krát týdně po dobu 30 minut; spuštění GPS po dobu 30 minut; zapnutý hlasový asistent. Doba nepřetržitého používání GPS 38 hodin: Zapněte sledování srdečního tepu a GPS, použijte GPS k mapování tréninků.

[14] Maximální úložný prostor pro hudbu je 2,3 GB (vzhledem k obsazenému místu v systému může být skutečný prostor využívaný uživatelem menší než 2,3 GB); při velikosti 5-10 MB na skladbu lze uložit až 270-470 skladeb MP3.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1655801/image_1.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1655800/image_2.jpgFoto - https://mma.prnewswire.com/media/1655799/image_3.jpg

KONTAKT: Chao-čchen Čang, zhanghaochen@zepp.com , (+86)186-8204-8612

Klíčová slova USA-elektronika-trendy-Amazfit

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.