Cygnet Infotech, přední technologická společnost, posiluje svou přítomnost v Evropě, na Blízkém východě a v Indii

– V letošním roce vzrostla její obchodní činnost v oblasti daňových technologií o 95 %.

– Nedávno získala společnost euVAT Online, která nabízí cloudové technologické řešení v oblasti DPH.

– Tým euVAT online se nyní připojí k dceřiné společnosti Cygnet Infotech se sídlem ve Velké Británii a bude poskytovat technologickou podporu daňovým specialistům při správě vratek DPH s cílem přímo propojit a integrovat systémy od společnosti Amazon pro podávání přiznání k DPH

Cygnet InfoTech je globální technologická společnost se sídlem v Indii a základnou v Londýně. Je jedním z nejdůvěryhodnějších poskytovatelů řešení v oblasti nepřímých daní v Indii a nyní se stává známou na globálním trhu daňových technologií.

Společnost Cygnet Infotech oznámila akvizici společnosti euVAT Online se sídlem ve Velké Británii, která poskytuje cloudové technologické řešení v oblasti DPH. euVAT Online je již více než 20 let na špičce v oblasti technologií DPH. Jejich produkt hojně využívají finanční ředitelé a daňoví manažeři špičkových společností a přední mezinárodní daňoví poradci. Poskytuje řešení pro všechny aspekty profesionální podpory interních firemních oddělení v oblasti správy nepřímých daní. Toto nově pořízené řešení umožní firmám a daňovým specialistům automaticky spravovat jejich přiznání k DPH, správu výkazů pro přiznání k DPH a přímé propojení a integraci se systémy od společnosti Amazon pro přípravu hotového souboru pro přiznání k DPH pro příslušné úřady. V rámci této akvizice se manažerský tým společnosti euVAT online připojí k dceřiné společnosti Cygnet Infotech se sídlem ve Velké Británii. Akvizice povede k posílení pozice společnosti Cygnet Infotech na trhu a k získání nové zákaznické základny ve Velké Británii a ve zbytku Evropy.

Niraj Hutheesing k této nedávné akvizici uvedl: „Jsme velmi rádi, že se společnost euVAT Online stala součástí společnosti Cygnet Infotech. Díky této akvizici posílíme náš tým a pozici v Evropě a získáme nové perspektivy v tomto regionu. Kromě toho budeme poskytovat technologickou podporu daňovým profesionálům při správě vratek DPH a přímo propojovat a integrovat systémy od společnosti Amazon pro podávání přiznání k DPH a zároveň poskytovat naše aktuální řešení novým i stávajícím zákazníkům, čímž posílíme naši pozici ve Velké Británii a zbytku Evropy."

Technologické znalosti společnosti Cygnet Infotech jsou založeny na architektuře stavebních bloků a nabízejí možnosti hyper automatizace, které využívají nástroje RPA, AI-ML, ETL a vestavěné konektory připravené k použití. Podniky tak budou moci automatizovat získávání dat a podávání hlášení v souladu s příslušnými předpisy. Společnost Cygnet Infotech prokázala své odborné znalosti napříč regiony implementací těchto řešení s mnoha ERP a staršími systémy.

Společnost Cygnet Infotech také posílila své kořeny v regionu Blízkého východu. Nedávno spustila platformu elektronické fakturace pro Saúdskou Arábii. Je akreditována jako kvalifikované řešení u Generálního úřadu pro zakáty a daně (GAZT). Nyní bude poskytovat technická řešení pro vystavování elektronických faktur a elektronických poznámek. Daňoví poplatníci v Saúdské Arábii tak budou moci splnit požadavky na zavedení systému elektronické fakturace.

V souvislosti s nedávným zavedením nařízení o DPH v Ománu rozšířila společnost Cygnet Infotech svou podnikovou platformu pro dodržování předpisů v oblasti DPH v Ománu. Společnost Cygnet Infotech spolupracuje s jedním z největších maloobchodních prodejců v regionu na dodržování nařízení o DPH.

Portál Tax Tech Compliance společnosti Cygnet Infotech je v Indii jedním z nejdůvěryhodnějších poskytovatelů řešení v oblasti nepřímých daní. Prostřednictvím tohoto portálu společnosti se v Indii generuje než 130 milionů elektronických faktur. Díky této akvizici a dalším projektům se nyní stává renomovaným hráčem ve Velké Británii a zbytku Evropy.

Společnost v uplynulém roce posílila počet svých zaměstnanců o 25 %. Společnost také prošla rebrandingem s cílem sjednotit všechny své dílčí značky pod jednu hlavní značku Cygnet Infotech.

O společnosti Cygnet Infotech:

Společnost Cygnet InfoTech byla založena v roce 2000 a spolupracuje s klienty ve 35 zemích a má týmy v různých regionech. Nabídka společnosti Cygnet Infotech zahrnuje technologické služby, produkty a daňová technologická řešení.? Její široká nabídka zahrnuje řešení v oblasti daňových technologií, digitální transformace, produktového inženýrství, robotické automatizace procesů, automatizace testování, řešení pro digitální podepisování a další.

O společnosti euVAT Online:

Společnost euVAT Online je již více než 20 let na špičce v oblasti technologií DPH. Její oceňovanou technologii využívají především daňoví manažeři špičkových společností a přední mezinárodní daňoví poradci.

Obchodní oddělení: akash.chaudhary@cygnetinfotech.com

Kontakt pro média arushi.dhar@cygnetinfotech.com

+91-8980606252

Klíčová slova Británie-daně-počítače-firmy-Cygnet Infotech

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.