Společnost Unispace získává globální firmu Downstream zabývající se zážitkovým designem

Globální společnost Unispace, která se zabývá strategií, designem a výstavbou pracovišť, dnes oznámila akvizici společnosti Downstream, globálního experta na zážitkový design s rozsáhlým portfoliem integrovaných digitálních a fyzických prostředí v globálních technologických centrech, vlajkových prodejnách, prominentních sportovních areálech a dalších cílových prostorách po celém světě. Společnost Blitzer, Clancy & Company poskytovala poradenství společnosti Unispace při akvizici společnosti Downstream a podmínky transakce nebyly zveřejněny.

„Pracoviště už není pouhým místem – v centru pozornosti jsou zážitky. Tým a přístup společnosti Downstream zvyšují naši schopnost poskytovat klientům prostředí, která mají co největší vliv na jejich nejcennější aktivum: jejich zaměstnance," uvedl Steve Quick, globální generální ředitel společnosti Unispace. „Jedná se o náš závazek nechat za nás mluvit naše činy."

Zaměstnanci společnosti Downstream se připojí ke globálnímu týmu společnosti Unispace a poskytnou své odborné znalosti v oblasti brandingu a technického designu prostor. Akvizice společnosti Downstream, která sídlí v Portlandu v Oregonu a má globální pobočky v Amsterdamu a Melbourne, rozšíří také fyzickou přítomnost společnosti Unispace. V současné době působí na 48 místech ve 26 zemích.

„Se společností Unispace spolupracujeme již několik let a jsme nadšeni, že můžeme spojit naše týmy a využít naše společné odborné znalosti v tomto příhodném okamžiku, kdy dochází k přeměně prostoru zcela jedinečnými způsoby," uvedl Tim Canfield, generální ředitel společnosti Downstream. „Dnešní zaměstnanci a zákazníci vyhledávají prostředí zaměřená na zážitky a značku, která je motivují ke spolupráci, socializaci a navazování nových spojení. Společně toho můžeme dosáhnout opravdu efektivním způsobem."

„Naše globální strategie růstu se zaměřuje na posílení naší schopnosti zajistit klientům podmínky pro úspěch v novém prostředí. Tato akvizice nám umožňuje spojit prvotřídní zkušenosti v oblasti zážitkového designu s naším integrovaným přístupem ke strategii, designu a výstavbě, který našim klientům dává důvěru v kvalitu a konzistenci prostor, které s nimi vytváříme. Společnosti Unispace a Downstream navíc sdílejí společné hodnoty. Kultura obou firem je postavená na přijímání změn, oddanosti inovacím, diverzitě, rovnosti a inkluzi, firemnímu občanství a opravdovému nadšení pro vytváření prostředí, kde jsou lidi na prvním místě," uvedl Quick. „Jsme přesvědčeni, že tím přinášíme hodnotu nejen našim klientům, ale i celému odvětví."

Od svého založení v roce 2010 se společnost Unispace ujala více než 5 500 projektů na pracovištích o rozloze 50 milionů metrů čtverečních. Navzdory otřesům způsobeným pandemií COVID-19 měla společnost Unispace v první polovině roku 2021 velmi dobré výsledky, které ji celosvětově posunuly kupředu.

Informace o společnosti Unispace

V roce 2010 společnost Unispace způsobila revoluci v modelu organizace pracovišť díky špičkovému propojenému přístupu ke strategii, návrhu a realizaci. V současné době firma i nadále drží krok se změnami moderní doby díky agilnímu, komplexnímu přístupu, který je vhodný pro neustále se vyvíjející globální značky. Společnost Unispace vytváří pracoviště, která jsou založena na spolupráci s klienty, jsou bezproblémově realizována napříč hranicemi států a vybavena špičkovou inteligencí a technologiemi.

Informace o společnosti Downstream

Společnost Downstream s více než 20 lety zkušeností je komunitou vizionářských designérů, technologických specialistů, vývojářů obsahu, account manažerů a vedoucích výroby. Společně tvoří společnost, která stojí v čele brand komunikace, působí po celém světě a vytváří přesvědčivé prostředí značky pro některé z největších a nejdynamičtějších společností světa. Společnost Downstream, která má tři globální centra v Portlandu, Amsterdamu a Melbourne, využívá nejnovějších poznatků a neustále hledá nové technologie a metodiky, aby dokázala vytvořit nemožné.

KONTAKT: Lisa Karel, lisa@akrete.com, (407) 733-2101

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1653863/Deliveroo_Headquarters__London_UK.jpg

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1653864/University_of_Oregon_Matthew_Knight_Arena__Eugene_OR.jpg

Foto https://mma.prnewswire.com/media/1653866/Telstra_Customer_Experience_Centre__Sydney_AU.jpg

Logo https://mma.prnewswire.com/media/1653865/Unispace_logo_Logo.jpg

Video https://mma.prnewswire.com/media/1653909/Unispace_x_Downstream.mp4

Klíčová slova USA-hospodářství-práce-firmy-Unispace

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.