Společnost Watts Water Technologies, Inc. jmenovala Moniku Barryovou do funkce personální ředitelky

Společnost Watts Water Technologies, Inc. (NYSE: WTS) dnes oznámila jmenování Moniky Barryové do funkce personální ředitelky.

Paní Barryová přichází do společnosti Watts z Colfax Corporation, kde od února 2020 do září 2021 působila jako viceprezidentka pro řízení talentů, organizační rozvoj a obchodní partnery pro korporátní HR. Před nástupem do společnosti Colfax působila od července 2015 do ledna 2020 jako viceprezidentka pro globální talenty, vzdělávání a rozvoj a inkluzi a od srpna 2012 do října 2015 jako viceprezidentka pro lidské zdroje v odvětví zdravotnictví ve společnosti Johnson Matthey, PLC. Paní Barryová zastávala také funkce v oblasti řízení lidských zdrojů ve společnostech The Campbell Soup Company a FMC Corporation. Monica Barryová získala bakalářský titul na West Virginia State University a titul Executive Master of Business Administration na Loyola University v Marylandu.

Ve vedení globálních lidských zdrojů paní Barryová ve společnosti nahradí Kennetha R. Lepage. Pan Lepage bude nadále zastávat svou současnou funkci vedoucího právního oddělení a nově byl jmenován na post ředitele pro udržitelnost.

„Věřím, že Monica je díky svému talentu i zkušenostem velice vhodnou osobou, která v globálním měřítku povede naše současné strategické iniciativy,“ uvedl generální ředitel Robert J. Pagano, Jr. „Monica k nám přináší rozsáhlé a hluboké zkušenosti v oblasti vedení změn, globální strategie rozvoje talentů, organizační efektivity a rozmanitosti, rovnosti a inkluze (DEI). Jsem nadšený, že Monica nastupuje do našeho globálního vedení, a těšíme se na spolupráci s ní na realizaci naší strategie lidských zdrojů a na dalším budování kultury vysoké výkonnosti.“

Společnost Watts Water Technologies, Inc. sídlící v USA je prostřednictvím své rodiny firem globálním výrobcem, který má v nabídce jeden z nejširších sortimentů výrobků pro instalatérství, topení a kvalitu vody na světě. Společnosti a značky v rámci Watts Water nabízejí inovativní komerční, obytná a průmyslová řešení pro instalatérství, topenářství a kvalitu vody. Další informace najdete na stránkách www.wattswater.com.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211004005524/en/

Kontakty

Watts Water Technologies, Inc.

Timothy M. MacPhee

Treasurer & Vice President Investor Relations

Telefon: 978-689-6201

Faxu: 978-794-0353

Zdroj: Watts Water Technologies, Inc.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-stroje-stavby-voda-firmy-Watts Water Technologies

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zemědělství, životní prostředí
Auto-moto, doprava a stroje
Stavebnictví, bydlení a reality
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.