On-line podzimní uvedení produktů Absen 2021 přineslo úspěch, řada Micro LED Clear Cobalt zaznamenala fantastický debut

Dne 23. září proběhlo formou živého on-line přenosu uvedení podzimních produktů společnosti Absen 2021, při kterém byla zákazníkům na celém světě představena nová generace prémiových displejů Micro LED, řešení pro virtuální filmová studia a tři inovativní produkty. Přímý přenos sledovalo více než 600 zákazníků a partnerů ze zemí včetně USA, Velké Británie, Německa a Francie, kteří společně objevovali nejmodernější technologie a směr vývoje odvětví LED displejů.

Slavnostní debut řady Micro LED Clear Cobalt

S příchodem éry inteligentních displejů 5G+8K s ultra vysokým rozlišením jsou lidé náročnější, pokud jde o prvky, mezi které patří kvalita obrazu a rozlišení. Micro LED jako technologie displejů nové generace představuje příležitost, jak se stát technologickou silou pro výrobce displejů doma i v zahraničí. Klíčové společnosti v celém předcházejícím a navazujícím řetězci odvětví zobrazovacích technologií se snaží zvýšit investice do Micro LED, což dále podporuje rozvoj technologie Micro LED displejů. Společnost Absen vytvořila pečlivou strategii pro Micro LED i díky svým silným technologickým schopnostem. V první polovině roku 2021 uvedla na trh technologii Micro LED, která přitáhla velkou pozornost celého odvětví.

Při podzimním uvedení na trh měla slavnostní premiéru nová generace prémiových displejů Micro LED, a sice řada Clear Cobalt, kterou společnost Absen vyvíjela pět let. Jedná se o vysoce kvalitní a stabilní výrobek s technologií invertovaného zapouzdření COB a algoritmem jádra HDR 10. Díky technologii celočerného povlaku a technologii korekce úrovně černé barvy může výrobek dosáhnout vynikajícího zobrazovacího efektu ultračerné plochy, vysokého jasu a vysokého kontrastního poměru. Nabízí také realistickou kvalitu obrazu a pohodlný zážitek ze sledování a zároveň je odolný proti vlhkosti, prachu, oděru, a oxidaci a zajišťuje prevenci elektrostatického záření a záření modrého světla. Tento výrobek lze v interiéru použít mnoha způsoby, včetně špičkových konferenčních místností, řídicích místností, rozhlasových a televizních studií a luxusních domů.

Hrdé představení LED řešení virtuálního filmového studia

LED virtuální filmové studio, jako nově vznikající aplikace, která v posledních letech přitahuje značnou pozornost, přináší úžasné profesionální výsledky natáčení s realistickým zobrazením, vynikajícími vizuálními efekty a pohlcujícím zážitkem. Lze jej využít například v rámci filmové a televizní produkce a studií. Při podzimním uvedení na trh se skvěle předvedlo řešení LED virtuálního filmového studia společnosti Absen. Díky spolehlivým produktům, kvalitním službám a vedoucímu postavení na trhu se společnost Absen zavázala podporovat používání LED virtuálního filmového studia s cílem podpořit filmový a televizní kulturní průmysl.

Kromě toho byla uvedena na trh nová generace řady HC profesionálních výrobků s vysokou hustotou pixelů, řada AX Pro pro pronájem MiniLED a HD zařízení a řada MR profesionálních jevištních obrazovek. Všechny nově uvedené výrobky tak uspokojí různé potřeby různých zákazníků a nabízejí řadu možností.

Díky plošnému očkování proti Covid-19 v roce 2021 se celosvětová pandemie postupně stabilizovala a obchodní aktivity se začaly obnovovat. Poptávka na trhu s LED displeji roste a celé odvětví vykazuje vzestupný trend. Silné oživení na svém celosvětovém trhu zaznamenala rovněž i společnost Absen.

Nově představené výrobky a řešení jsou nejnovějšími úspěchy společnosti Absen v oblasti LED displejů, které zároveň představují směr vývoje celého odvětví. Společnost Absen se bude i nadále soustředit na potřeby zákazníků a vyvíjet další špičkové technologické produkty, které povedou ke změnám v odvětví, a bude usilovat o další úroveň rozvoje prostřednictvím neustálého úsilí v oblasti inovací.

Gratulujeme k úspěšnému dokončení uvedení výrobků společnosti Absen na trh na podzim roku 2021! Přestože přímý přenos skončil, vzrušení pokračuje! Chcete-li si představení přehrát ze záznamu, zkopírujte tento odkaz: http://live.vhall.com/528050587

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1637114/1.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1637115/2.jpg

oto – https://mma.prnewswire.com/media/1637117/3.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1637113/4.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1637116/5.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1637112/6.jpg

KONTAKT: Ma-tchi-na Ťin, +86-13005436008, matina.jin@absen.com

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

Klíčová slova Čína-elektronika-trendy-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.