Společnost Billups, která poskytuje služby v oblasti venkovní reklamy, oznámila prvního evropského zaměstnance, Andrewa Bruntona

Andrew Brunton

Andrew Brunton

Společnost Billups, největší soukromá společnost v oblasti technologií venkovní reklamy a řízených služeb v USA, oznámila, že poprvé přijala zaměstnance v Evropě, a to Andrewa Bruntona na pozici regionálního ředitele pro region EMEA. Andrew bude pracovat v Amsterdamu a bude zodpovědný za zavádění a rozvoj služeb společnosti Billups na evropském trhu prostřednictvím inovativních technologií, hlubšího porozumění publiku a kreativních mediálních řešení.

Díky více než 12 letům zkušeností přináší Andrew mezinárodní perspektivu doplněnou o zkušenosti v oblasti strategického marketingu a venkovních médií, které získal v rámci své práce pro premiérové značky, mezi které patří Facebook, American Express, Rolex a Three Mobile, během působení u společnosti Kinetic Worldwide v Londýně a Amsterdamu.

Před nástupem do společnosti Billups vedl Andrew tým Nike EMEA City Offense u Mindshare Worldwide v Amsterdamu, kde se mu dařilo oslovovat publikum prostřednictvím reklam, které oslavovaly kulturní momenty a vytvářely hlubší a smysluplnější vazby se spotřebiteli a přinášely reálné výsledky.

Ve své nové funkci v Billups se Andrew zaměří na expanzi společnosti v regionu EMEA, rozvoj podnikání a mediální iniciativy, které poskytují nejlepší postupy v oblasti venkovní reklamy a výjimečné strategické služby prostřednictvím patentovaných technologií a měření dat.

„Pro společnost Billups jde o velký okamžik a jsme nadšeni, že se k nám Andrew připojil, protože bude mít zásadní význam pro vybudování a zvýšení našeho vlivu v oblasti technologií, datové vědy, plánování, nákupu a měření médií v evropském prostoru," uvedl Benjamin Billups, spoluzakladatel společnosti Billups. „Jeho vášeň pro řešení problémů klientů a posedlost oslovováním publika pomocí venkovní reklamy nám pomůže dosáhnout úžasných výsledků a posunout naše podnikání kupředu nebývalým a působivým způsobem."

O společnosti Billups

Společnost Billups přináší revoluci v oblasti médií venkovní reklamy (OOH). Spojením umění a vědy s pokročilými technologiemi jsme lídrem v oboru díky vědeckému cílení, přesnému měření venkovní reklamy a inovativnímu systému doporučení s umělou inteligencí. Společnost Billups byla založena v roce 2003 a je největší tuzemskou soukromou technologickou společností specializující se na služby v oblasti venkovní reklamy, která nabízí strategické plánování, nákup, produkci a zážitky s danou značkou. Společnost Billups pomáhá předním světovým značkám orientovat se v investicích do venkovní reklamy a optimalizovat je. Společnost Billups sídlí v Portlandu ve státě Oregon a má 19 poboček po celých Spojených státech. Chcete-li se dozvědět více, navštivte nás na adrese www.billups.com.

Kontakt pro média:

Jeff Jan

Vedoucí oddělení růstu

marketing@billups.com

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1635013/Billups_Andrew_Brunton.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1575372/Billups_Logo_Logo.jpg

Klíčová slova Nizozemsko-reklama-firmy-Billups

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.