Společnost ICCPP zavádí technologii atomizace „bez prášku" s novou generací keramických jader GENE TREE

Globální společnost zabývající se atomizací ICCPP představila 16. září na konferenci Nano-tech Ceramic Core Global Online Launch Conference 2021 svou vůbec první značku technologie keramických jader GENE TREE. Uvedení GENE TREE na trh znamená revoluci ve výzkumu a vývoji elektrické atomizace a zároveň představuje novou generaci výrobků s keramickým jádrem.

Konference s podtitulem „Budoucnost jádra" zdůraznila pokračující vývoj a inovace technologie elektronické atomizace a zároveň ukázala odhodlání společnosti ICCPP utvářet budoucnost tohoto odvětví. Její nové výrobky s nanotechnologickým keramickým jádrem GENE TREE slibují zlepšení účinnosti a stability atomizace a prodloužení životnosti výrobků.

„GENE TREE znamená vyvrcholení nesčetných hodin výzkumu a vývoje a téměř desetiletých zkušeností s technologií elektrické atomizace. Jsme nadšeni, že můžeme mezinárodní komunitě představit náš průlomový výzkumný úspěch a zahájit budoucnost keramických jader," uvedl generální ředitel ICCPP EVEREST Čao.

Společnost ICCPP vytvořila 300členný tým pro výzkum a vývoj. Tento tým představil keramická jádra s nanotechnologiemi GENE TREE po více než 1 000 dnech strávených opakovaným technickým výzkumem a vědeckými experimenty a desítkách tisíc hodin strávených zdokonalováním tisíce sad receptur keramických jader. Kromě toho tým výzkumu a vývoje překonal řadu technických výrobních problémů s cílem zajistit, že sériově vyráběná keramická jádra budou na světové úrovni, pokud jde o konzistenci odolnosti a vzhled.

Díky koncepci „bez prášku" využívají výrobky GENE TREE suroviny z nových minerálních materiálů šetrných k životnímu prostředí, které při vysoké teplotě migrují a rozptylují se do trojrozměrného síťového keramického skeletu. Následně se obnoví mikrostruktura zrn a struktura vícefázové koexistence zlepší houževnatost keramiky. Mezitím se disperze rozdělí do trojrozměrného keramického skeletu a vytvoří lipofilní matricovou vrstvu, která dokáže zlepšit lipofilitu a ukládání oleje v porézní keramice. Zkoušky atomizace prokázaly, že teplota keramické topné plochy a atomizace zůstává stabilní v rozmezí 4 až 11 W.

Na rozdíl od jiných výrobků lze u GENE TREE zvýšit bezpečný provozní výkon z 8 W na 11 W, což plně vyhovuje požadavkům různých výrobků. Topná fólie si zachovává stabilní teplotu a GENE TREE podporuje nepřetržitou atomizaci po dobu 4000 sekund, což zvyšuje její životnost pětkrát ve srovnání s jinými běžnými výrobky.

Jako první keramický jádrový produkt společnosti ICCPP si GENE TREE od svého uvedení na trh získal širokou pozornost celého odvětví. Společnost plánuje zvýšit výrobní kapacity a prodej B2B zákazníkům. Výrobky GENE TREE se ihned od počátku etablovaly jako klíčový produkt a lídr v oblasti elektrické atomizace.

O skupině ICCPP

ICCPP je globální technologická skupina s téměř desetiletými zkušenostmi v oblasti technologického výzkumu a vývoje, designu výrobků, výroby, budování značky a dalších oborech. Její produkty a služby se distribuují ve více než 70 zemích a regionech a využívá je přibližně 30 milionů uživatelů.

Kontakt:

Tching-kchaj

Sükai@voopootech.com

+86-15957944779

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1628651/2021_Nano_tech_Ceramic_Core_Global_Online_Launc.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1628652/GENE_TREE_Ceramic_Cores.jpg

Klíčová slova Čína-věda-energie-průmysl-elektronika-ICCPP

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.