Akademie CZ.NIC zveřejnila nabídku kurzů do konce roku

V aktuálním programu vzdělávacího centra sdružení CZ.NIC najdou zájemci více než dvacet běhů tradičních kurzů, které budou probíhat po roční pauze opět prezenčně. Mezi vypsanými kurzy nechybí školení věnovaná DNS a DNSSEC, forenzní analýze paměti, Arduinu, verzovacímu systému Git, vzdělávacímu systému Moodle nebo bezpečnosti v kyberprostoru. Kompletní přehled kurzů včetně doplňujících informací a registrace jsou dispozici na webových stránkách centra.

Akademie CZ.NIC nabídne v následujících měsících školení určená IT odborníkům jako jsou Principy a správa DNS, DNSSEC – zabezpečení DNS, Úvod do Linuxu, Git - univerzální verzovací systém, Turris prakticky nebo Digitální design. Specialisté na bezpečnost v kyberprostoru naopak ocení kurzy E-mailová autentifikace, Forenzní analýza paměti nebo Bezpečnost a soukromí na Internetu. Kurzy Kyberšikana a další rizikové jevy na Internetu nebo Moodle prakticky uvítají především pedagogové. Oba posledně jmenované kurzy jsou navíc akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Akademie CZ.NIC má také stálou nabídku kurzů určených školám a dětským kolektivům. Pro příznivce e-learningu jsou pak celoročně k dispozici samostudijní materiály.

Kompletní přehled všech aktuálních kurzů naleznou zájemci na webu vzdělávacího centra. Součástí popisu každého kurzu je také registrační formulář prostřednictvím, kterého se mohou zájemci na kurz hned přihlásit.

Kontakt:

Vilém Sládek

PR manažer sdružení CZ.NIC, správce české národní domény

E-mail: vilem.sladek@nic.cz

Klíčová slova ČR-počítače-internet-vzdělání-domény-firmy-CZ.NIC

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Věda, vzdělávání a školství
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.