Společnost Bang & Olufsen představila BEOPLAY HX

Společnost Bang & Olufsen uvedla v březnu 2021 na trh sluchátka Beoplay HX, která přinášejí výkonný a autentický zvukový zážitek, s digitálním ANC, s výdrží až 35 hodin přehrávání a zvýšeným komfortem, vycházejícím z odborných znalostí společnosti Bang & Olufsen v oblasti zvuku, designu a řemeslného zpracování.

"Naše odhodlání vytvářet co nejlepší audio produkty vyústilo ve vývoji sluchátek Beoplay HX, která přinášejí vytříbený a nezkreslený zvukový zážitek, maximální pohodlí a propracované uživatelské rozhraní, které respektuje zvyky, hodnoty a potřeby našich zákazníků. Ať už pracujete z domova, cestujete za prací nebo za zábavou, unikněte před hlukem každodenního života a revolučně změňte svůj zážitek z poslechu s našimi novými sluchátky," říká Christoffer Poulsen, SVP pro produktový management společnosti Bang & Olufsen.

VYNIKAJÍCÍ ZVUK

Beoplay HX nabízí silný zážitek z poslechu díky dvěma na míru navrženým 40mm reproduktorům s neodymovými magnety a basovými porty, které zajišťují optimální basový výkon. Čtyři speciální mikrofony umožňují imponující kvalitu hovorů díky využití pokročilé technologie formování paprsku, přičemž optimalizace baterie zajišťuje až 35 hodin přehrávání - což odpovídá pěti pracovním dnům poslechu bez nutnosti dobíjení baterie.

Charakteristický zvuk zařízení firmy Bang & Olufsen je dále vylepšen díky zdokonalenému přenosu hovorů a poslech je ještě jemnější a více pohlcující a opravdovější díky zavedení nové generace technologie Digital Adaptive Active Noise Cancellation, která ruší nežádoucí šum bez jakýchkoliv kompromisů a bez snížení kvality zvuku. Utečte od reality všedních dnů a nechte se obklopit zvukem Beoplay HX, který v posluchači vyvolá dojem jako by byl na živém koncertě. Prostřednictvím speciální aplikace Bang & Olufsen mohou uživatelé snadno měnit zvukové profily, předvolby ANC a zároveň mají přístup k nejdůležitějším funkcím přímo na propracovaném rozhraní sluchátek.

MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

Pohodlí je pro nošení sluchátek zásadní a sluchátka Beoplay HX byla navržena právě s ohledem na zajištění pohodlí uživatelů. Lehký a odolný ergonomický design zajišťuje, že sluchátka lze nosit po celý den v naprostém pohodlí, bez ohledu na velikost hlavy. Je to díky originálnímu hlavovému mostu, který má středovou odlehčovací zónu pro dlouhodobé pohodlné nošení.

Náušníky jsou vyrobeny z ověřených materiálů, z měkké jehněčí kůže a vnitřní vyložení je tvořeno paměťovou pěnou, která se přizpůsobí tvaru a křivkám ucha a zajistí vám maximální komfort. Horní náhlavní pásek je vyroben z hovězí kůže s hladkou strukturou, zatímco spodní náhlavní pásek je potažen pleteninou. Součástí sluchátek Beoplay HX je tvarově přizpůsobené látkové pouzdro, které chrání sluchátka a jejich příslušenství při cestování.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE

Sluchátka Beoplay HX byla zkonstruována se záměrem docílit až 35 hodin přehrávání, což z nich dělá jednu z nejlepších voleb na současném trhu. Nabízí rychlé, silné a stabilní připojení prostřednictvím Bluetooth 5.1, Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Made for iPhone (MFi). Postup pro nastavení produktu je pohodlný jak na zařízeních se systémem Android, tak na zařízeních Apple, což zajišťuje dokonalejší a bezproblémovou interakci.

ŠPIČKOVÉ ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ

Společnost Bang & Olufsen, známá svým vytříbeným skandinávským designem a řemeslným zpracováním, použila pro sluchátka Beoplay HX ty nejkvalitnější materiály ke konstrukci těchto nejluxusnějších sluchátek, včetně měkké kůže a anodizovaného a recyklovaného hliníku, a to jak z hlediska estetiky, tak i z hlediska jejich schopnosti zajistit maximální pohodlí, dokonalou akustiku a odolnost. Posuvníky ramen jsou vyrobeny z eloxovaného, recyklovaného hliníku s jemným broušeným detailem v horní části. Disk je vyroben z hliníku s diamantovou povrchovou úpravou, která je zasazena do polymerně lakované plastové struktury, jenž vytváří kontrast mezi střídáním hladkých a matných vjemů.

Sluchátka Beoplay HX jsou k dispozici v barvách Black Anthracite, Sand a Timber a mají globální tříletou záruku, což jen podtrhuje kvalitu, kterou mohou zákazníci očekávat, pokud si pořídí sluchátka od společnosti Bang & Olufsen.

Obvyklá cena produktu je 12.990 Kč včetně DPH, Beoplay HX můžete zakoupit u vybraných prodejců včetně Smarty.cz

Klíčová slova ČR-Dánsko-elektronika-trh-firmy-Bang & Olufsen

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.