Společnost Winner Medical slaví výročí 30 let od založení a nadále se zaměřuje na udržitelný rozvoj

Společnost Winner Medical Co., Ltd. (300888.SZ), přední výrobce vysoce kvalitních zdravotnických a spotřebních výrobků, letos slaví 30. výročí svého založení a zároveň vydává svou první výroční zprávu o společenské odpovědnosti, ve které zdůrazňuje svůj trvalý závazek k udržitelnému, inovativnímu a ekologickému rozvoji.

Generální ředitel společnosti Winner Medical Ťien-čchüan Li uvedl: „Ekologické povědomí společnosti Winner Medical je součástí naší DNA od samého počátku před 30 lety, což dokazuje naše hluboké odhodlání budovat udržitelné a ekologické podniky šetrné k životnímu prostředí. Díky našim technologickým a vědeckým znalostem neustále snižujeme spotřebu energie a emise uhlíku v celém výrobním řetězci. I nadále budeme pokračovat v udržitelném a ekologicky zaměřeném myšlení, které nám ostatně nikdy nechybělo."

Závazek začíná u surovin pro výrobu. Všechny výrobky Purcotton, dceřiné společnosti Winner Medical, jsou vyrobeny z bavlny. Bavlna jako jedno z nejudržitelnějších přírodních vláken potřebuje pouhých šest měsíců od zasazení ke sklizni. Bavlněné výrobky jsou přirozeně biologicky rozložitelné do 3 měsíců a slouží jako organické hnojivo bez zbytečného zatížení životního prostředí. Kromě toho je bavlna jednou z plodin, které jsou nejodolnější vůči suchu a její pěstování spotřebuje pouze 2,3 % vody nutné pro zemědělskou produkci a zabere 3 % souvisejících obdělávaných ploch, přičemž představuje 36 % světově vyrobených vláken a zároveň bojuje proti erozi půdy a dezertifikaci.

Společnost Winner Medical si je plně vědoma své odpovědnosti za ochranu životního prostředí, a proto důsledně minimalizuje negativní dopady v této oblasti během výrobního procesu svých výrobků nahrazováním uhlí zemním plynem, recyklací vody a dalšími opatřeními. Díky neustálé optimalizaci výrobních procesů a technologií se podařilo snížit spotřebu energie a zdrojů a vytvořit tak společnost šetrnou k životnímu prostředí. Společnost Winner Medical se zavázala poskytovat zákazníkům odborné znalosti a zkušenosti jako důvěryhodný lídr v oboru, který se drží své základní zásady a sice, že „kvalita má přednost před ziskem".

V dubnu letošního roku představila společnost Winner Medical svou první výroční zprávu o společenské odpovědnosti, která komplexně popisuje postupy a úspěchy společnosti v oblasti kritérií environmentálního, sociálního a korporátního řízení (ESG). Od začátku roku 2021 probíhají průzkumy, jejichž cílem je vypočítat hodnotu spotřeby energie, úspory energie a opatření na ochranu životního prostředí v celé společnosti včetně dceřiných společností. Shromážděné údaje se používají k formulaci realistického a měřitelného časového rámce pro cíle společnosti v oblasti maximálních emisí uhlíku a uhlíkové neutrality. Společnost zavedla a integrovala koncept snižování emisí do celého svého dodavatelského řetězce.

O společnosti Winner Medical

Společnost Winner Medical Co., Ltd. (kód pro obchodování na burze: 300888) byla založena v roce 1991 se sídlem v čínském Šen-čenu a v současnosti je široce zaměřenou zdravotnickou společností, která realizuje koordinovaný rozvoj zdravotnického a spotřebitelského sektoru prostřednictvím svých tří hlavních značek: „Winner", „Purcotton" a „PureH2B". Společnost se zavázala poskytovat uživatelům a spotřebitelům kvalitnější životní volby a vytvářet hodnoty pro lepší život.

Společnost Winner má 30 let zkušeností s výrobou zdravotnických potřeb a je přední značkou zdravotnického spotřebního materiálu na čínském trhu a zároveň značkou s globální vizí. Purcotton jako značka zboží denní potřeby zdědila 30leté zkušenosti společnosti s výrobou zdravotnických potřeb. Cílem značky, která používá jako surovinu čistou bavlnu, je vytvořit řadu špičkových bavlněných výrobků denní potřeby, které jsou zdravé, pohodlné a šetrné k životnímu prostředí. PureH2B představuje platformu, která spotřebitelům nabízí vybrané kvalitní, zdravé a krásné věci z celého světa.

Další informace najdete na webových stránkách: https://www.winnermedical.com/

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1612532/1.jpg

KONTAKT: Jen Čang, +86-15889403981, 3117@winnermedical.com

Klíčová slova Čína-zdraví-firmy-Winner Medical Co.Ltd.

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.