Porsche, MetLife, CVS Health a David Horsager v čele summitu Online Global SAFe® Summit 27. září – 1. října 2021

Program roku 2021 se zaměřuje na celopodnikovou obchodní agilitu a urychlení digitální transformace v éře radikálních změn

Společnost Scaled Agile, Inc., poskytovatel SAFe®, předního světového rámce pro podnikovou agilitu, oznámila kompletní sestavu klíčových přednášek a řečníků pro konferenci Online 2021 Global SAFe Summit. Dvoudenní akce představuje největší světové setkání odborníků na technologii SAFe a lídrů v oboru, kteří se zaměřují na urychlení digitální transformace a konkurenceschopnost na prudce se vyvíjejícím trhu.

Přes 1500 lidí z předních světových společností se zaregistrovalo na tuto akci, která se koná od 27. září do 1. října ve třech časových pásmech: USA, Evropa a Asie. Více než 50 řečníků představí klíčové myšlenky, technické přednášky a příběhy zákazníků ze společností Porsche, CVS Health, Deutsche Telekom, Kaiser Permanente, TV Globo, ZKH, Northrop Grumman a amerického vojenského letectva.

Mezi nejzajímavější atrakce patří:

The Trust Edge™: Jak špičkoví lídři a organizace podporují obchodní výsledky díky důvěře – Autor bestsellerů David Horsager se podělí o svá zjištění na téma důvěry, vysvětlí, proč je pro agilní týmy a podniky zásadní a jak ji lze využít jako efektivní vylepšení jakéhokoli podniku SAFe.

Navrhování pro digitální budoucnost ve společnosti Porsche – Členové vedení společnosti Porsche Mattias Ulbrich a Dr. Oliver Seifert se podělí o to, jak se oddělené světy automobilového inženýrství a IT spojily, aby vytvořily nový sportovní vůz budoucnosti.

CVS Health #OneStepCloser – Jak se společnost CVS Health vypořádala se závažným narušením provozu pomocí své monumentální a neustále se vyvíjející reakce na onemocnění COVID.

Supersizing SAFe – Agilní cesta společnosti MetLife – partnerka SAFe Cheryl Crupi poskytne stručný postup, jak aplikovat SAFe ve velkých podnikových úsecích.

Připravte se na budoucnost s hodnotovým proudem obchodní agility – Tvůrce SAFe Dean Leffingwell představuje přístup, který je pro technologii SAFe jedinečný a který pomáhá společnostem urychlit jejich transformační cestu.

Registrace je otevřena na global.safesummit.com.

O společnosti Scaled Agile, Inc.:

Společnost Scaled Agile, Inc. je poskytovatelem SAFe®, předního světového rámce pro podnikovou agilitu. Prostřednictvím vzdělávání a certifikace, globální partnerské sítě a rostoucí komunity více než 800 000 vyškolených odborníků pomáhá Scaled Agile podnikům zabudovat do jejich kultury agilitu. Výsledkem je, že mohou rychle identifikovat a dodávat hodnotu zákazníkům, využívat vznikající příležitosti a zlepšovat obchodní výsledky. Více informací najdete na stránkách scaledagile.com.

Videohttps://mma.prnewswire.com/media/1611820/summitpromo.mp4 Photo – https://mma.prnewswire.com/media/1611723/2021_Global_Summit_Social_Reg_Open_Dates.jpg

KONTAKT: Regina Cleveland, regina.cleveland@scaledagile.com

Klíčová slova USA-hospodářství-obchod-trh-firmy-Scaled Agile

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.