České značky produktů pro zvířata získaly prestižní ocenění „značka roku“

Dnes se konal 13. ročník udělování cen v rámci prestižní soutěže značek World Branding Awards, ve kterém bylo 150 značek ze 41 zemí světa vyhlášeno „značkou roku“ v rámci historicky prvního virtuálního předávání cen. Značky byly nominovány více než 115 000 spotřebiteli ze šesti kontinentů do speciální kategorie Animalis , ve které se soutěží každé dva roky a zaměřuje se na ocenění nejlepších značek produktů pro zvířata.

Vítězi letošního ročníku na globální úrovni byly mimo jiné vyhlášeny společnosti Animal Planet, BuddyRest, FRONTLINE, KONG, ORIJEN, Pedigree, Petplan, PURINA Friskies, Rogz, Tetra a Whiskas.

Mezi vítěze na regionální úrovni se zařadily společnosti Brit (Česká republika), Vitakraft a zooplus (Německo), Aqua Design Amano (Japonsko), Happi Doggy a Kit Cat (Singapur) a PetSmart (USA).

Mezi vítěze na národní úrovni z České republiky patří mimo jiné společnosti ASAN (stelivo pro kočky), Dajana (krmivo pro ryby) a Marty (krmivo pro psy).

Společnosti jsou v rámci soutěže nezávisle hodnoceny ve třech oblastech: hodnocení značky, průzkum spotřebitelského trhu a veřejné online hlasování. Sedmdesát procent bodového hodnocení pochází z hlasů spotřebitelů.

„V kategorii Animalis udělujeme ceny nejlepším značkám v oblasti produktů pro zvířata a domácí mazlíčky na celém světě a oceňujeme ty, které zůstávají v popředí zájmu spotřebitelů. Vzhledem k problémům, které podnikům způsobila celosvětová pandemie, je to přinejmenším ohromující úspěch,“ uvedl Richard Rowles, předseda Světového fóra značek.

„V kategorii produktů pro zvířata je velká konkurence,“ řekl Danny Pek, výkonný ředitel organizace Word Branding Forum.

„Značky, které zvítězí, ukazují, že nastavily standard, který se očekává i od ostatních značek produktů pro domácí mazlíčky a zvířata, aby byly na špičce,“ dodal.

Na slavnostním předávání cen vystoupili podnikatelka Lara Morganová a mediální odborník Joe Inglis, kteří přednesli poutavé projevy.

Ocenění již osmým rokem pořádá World Branding Forum, celosvětová nezisková organizace, která se zabývá zlepšováním standardů v oblasti značek.

Další informace a úplný seznam vítězů najdete na webu awards.brandingforum.org.

O organizaci Word Branding Forum

World Branding Forum (WBF) je registrovaná celosvětová nezisková organizace. Jejím cílem je zvyšovat standardy v oblasti značek pro dobro průmyslu i spotřebitelů. Organizace WBF vytváří, řídí a podporuje širokou škálu programů zahrnujících výzkum, vývoj, vzdělávání, propagaci, networking a osvětu. Další informace najdete na webu brandingforum.org.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210909005337/en/

Kontakty pro média:

Peter Michaels

peter.michaels@brandingforum.org

Zdroj: World Branding Awards

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Británie-ČR-obchod-zvířata-World Branding Awards

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.