Mike Musgnug se připojil ke globálnímu týmu výkonných ředitelů společnosti Discovery Life Sciences jako ředitel pro příjmy

ZKUŠENÝ MANAŽER V OBLASTI VĚD O ŽIVOTĚ BUDE V NOVĚ VYTVOŘENÉ VEDOUCÍ POZICI ŘÍDIT STÁVAJÍCÍ A NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI V OBLASTI PŘÍJMŮ SPOLEČNOSTI DISCOVERY

Společnost Discovery Life Sciences™ (Discovery), která je specialistou na biologické vzorky a biomarkery, dnes oznámila jmenování Mika Musgnuga jako ředitele pro příjmy, který bude podřízen výkonnému řediteli Glennu Bilawskému. V této nové funkci bude Mike Musgnug řídit strategické a taktické plánování s cílem urychlit růst obratu společnosti Discovery ozšíření jejích produktů a služeb na trhu a zároveň identifikovat a rozvíjet nové geografické, produktové a servisní linie. Bude také řídit návrh a realizaci prodejních, marketingových a reklamních strategií společnosti, organizačních struktur a plánování využití zdrojů. Kromě toho bude poskytovat poradenství v oblasti globální strategie akvizic, distribuce a rozvoje společnosti.

„Mike přichází do společnosti Discovery s více než dvacetiletými zkušenostmi s vedením a řízením v oblasti diagnostiky a věd o životě a má výjimečné výsledky v rozvoji předních aktiv na trhu a konkurenčních výhod prostřednictvím organických i akvizičních růstových strategií," uvedl Bilawsky. „V budoucnu bude hrát klíčovou roli při dalším zrychlování a zvyšování podílu společnosti Discovery na globálním trhu v každém z cílových segmentů. Máme velké štěstí, že si Mike vybral Discovery jako další krok ve své velmi úspěšné kariéře. Věříme, že rychle posílí naši pozici předního světového poskytovatele služeb v oblasti biologických vzorků a biomarkerů."

Před nástupem do společnosti Discovery působil Mike Musgnug jako viceprezident a generální ředitel biotechnologické obchodní jednotky ve společnosti Beckman Coulter Life Sciences, která je součástí společnosti Danaher. V této funkci byl zodpovědný za strategii, marketing, provoz a dodavatelské řetězce pro čtyři produktové řady v celkové hodnotě přesahující 1 miliardu dolarů. Dříve zastával mezinárodní a globální pozice s rostoucí odpovědností za vedení prodeje a marketingu u společností Cepheid a Alere. Byl také členem představenstva diagnostické společnosti TechLab, kterou získala společnost Pharos Capital. Mike Musgnug je držitelem bakalářského titulu v oboru biologie a magisterského titulu v oborech biologické vědy/biotechnologie a obchodní administrativa.

„Jsem nadšený, že se mohu připojit k talentovanému týmu společnosti Discovery Life Sciences jako ředitel pro příjmy," uvedl Musgnug. „Společnost Discovery je uznávaným lídrem v oblasti biologických vzorků a biomarkerů. Další agresivní fáze růstu, která již probíhá, významně urychlí vývoj diagnostických testů a výzkumných objevů, které přinesou pacientům po celém světě léčbu, která bude zachraňovat životy."

O společnostech Discovery Life Sciences a HudsonAlpha Discovery

Společnost Discovery Life Sciences je specialistou na biologické vzorky a biomarkery a spojuje největší komerční zásoby biologických vzorků na světě a síť pro jejich získávání s předními laboratořemi poskytujícími služby v oblasti biomarkerů s cílem urychlit nové léčebné programy s podporou biomarkerů a doprovodných diagnostických programů pro léčbu rakoviny, infekčních onemocnění a dalších vzácných zdravotních problémů. Jsme předním poskytovatelem vysoce charakterizovaných lidských buněčných výchozích materiálů a odborných komplexních analytických služeb pro rozvoj výzkumu, vývoje a výrobních programů buněčné a genové terapie.

HudsonAlpha Discovery® je sekvenanční a bioinformatická divize společnosti Discovery provozující celosvětově uznávanou servisní laboratoř, která využívá nejmodernější technologie v oblasti genomiky ke komplexní podpoře translačního a klinického výzkumu.

Díky špičkovým vědeckým znalostem a inovativnímu využití současných technologií tým společnosti Discovery úzce spolupracuje se zákazníky s cílem rychleji překonávat překážky a získávat výsledky pro rozhodování o zásadních otázkách výzkumu a vývoje nejrychleji na trhu. Věda k vašim službám! Pro další informace navštivte stránky dls.com.

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1022478/Discovery_LS_Logo.jpg

KONTAKT: Brian Bennett, brian.bennett@dls.com

Klíčová slova USA-trh-věda-zdraví-práce-Discovery Life Sciences

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.