Společnost TCL představuje nové televizory, audiotechniku, mobilní zařízení a produkty pro chytrou domácnost pro rok 2021

Společnost TCL Electronics (1070.HK), jeden z předních hráčů světového obchodu s televizory a přední výrobce spotřební elektroniky, dnes v rámci své perspektivní strategie AI x IoT představila své nejnovější produkty pro rok 2021 včetně oceňovaných televizních přijímačů a audiotechniky na akci s názvem „Transcend Vision".

Televizory TCL Mini LED QLED*

Kromě nejnovějších televizorů společnosti TCL OD Zero Mini LED 8K TV X92 Pro Series a Mini LED 8K TV X92 Series byly představeny také LCD televizory Mini LED 4K 65C825, které získaly ocenění EISA Premium LCD TV, a LCD televizory QLED 4K 55C728, jež získaly cenu EISA Best Buy LCD TV.

Soundbar TS8132*

Soundbar TS8132 společnosti TCL s podporou Dolby Atmos posouvá laťku domácí zábavy. Soundbar pracuje s konfigurací kanálů 3.1.2 s maximálním zvukovým výkonem 350 W, což nabízí zvukový zážitek, který vás zcela pohltí.

Soundbar má také vestavěný Chromecast a spolupracuje se službami Google Assistant, Siri společnosti Apple a také Alexa společnosti Amazon.

Chladnička RP470CXE0 se dvěma dvoukřídlými dveřmi, chladnička RP631SSE0 s dvoukřídlými dveřmi

Jak chladnička s mrazničkou o objemu 470 l se dvěma dvoukřídlými dveřmi, tak i extra velká chladnička RP631SSE0 o objemu 631 l zaručují díky invertorovému kompresoru uchování potravin v optimálním stavu. Kompresor pracuje lineárně a průběžně upravuje rychlost v závislosti na změnách teploty, čímž dosahuje lepší teplotní stability. Antibakteriální funkce AAT na bázi záporných iontů kyslíku uchová potraviny déle čerstvé a omezuje vznik zápachu. Extra velká chladnička RP631SSE0 o objemu 631 l disponuje také funkcí swing flow.

Pračka řady P082

Pračka řady P082 je poháněna bezkartáčovým digitálním invertorovým motorem společnosti TCL, který zajišťuje přesný pohyb bubnu, snižuje vibrace a nabízí delší životnost a desetiletou záruku. Funkce tvorby páry likviduje většinu běžných bakterií a zaručuje tak tu nejlepší hygienickou ochranu.

Čistička vzduchu Breeva A5*

Čistička vzduchu Breeva A5, která získala ocenění Red Dot Design Award, je inteligentní a účinná čistička vzduchu, která je současně stylovým doplňkem vaší domácnosti. Disponuje pokročilým filtračním systémem 5-in-1 breevaShield™, který využívá záporné anionty a je vybaven filtrem TRUE HEPA H13 a UV-C světlem. Systém breevaShield™ dokáže odstranit více než 99,9 % bakterií a běžných virů, jako například H1N1. Uživatelé mohou díky laserovému senzoru prachu a senzoru těkavých organických látek kvalitu vzduchu sledovat v reálném čase.

Vysavač Sweeva 6500*

Vysavač Sweeva 6500 je vlajkovou lodí v nabídce robotických vysavačů společnosti TCL, který je vybaven automaticky vyprazdňovaným kontejnerem na prach a nejnovějším navigačním systémem LDS. Nabízí mimořádně silný sací výkon 2 700 Pascalů a čtyři různé režimy úklidu. Nejenže vysává prach, ale díky integrovanému UV-C světlu dokáže také sterilizovat podlahu a přidat tak další vrstvu ochrany.

* Vzhled, funkce a dostupnost výrobků se mohou v jednotlivých zemích/oblastech lišit.

KONTAKT: TCL, +86-755-33311656, pr@tcl.com

Klíčová slova Francie-Čína-elektronika-TCL

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.