Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa potvrzuje oblibu mezi diváky a poráží přímou konkurenci

Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa vysílaná v prime time na TV Barrandov dosahuje vyšší sledovanosti než konkurence a dokázala to i včera, kdy ve sledovanosti porazila speciál CNN Prima NEWS Hlas lidu. Daří se však i dalším zpravodajsko-diskusním pořadům TV Barrandov.

Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa se vrátila do vysílání na konci srpna v inovované podobě v novém studiu. Přímo ve vysílání tak mají zástupci veřejnosti a příznivců jednotlivých stran možnost pokládat dotazy hostům z řad zástupců stran z celého politického spektra. Jak Předvolební Aréna, tak i další zpravodajské pořady TV Barrandov (Týden podle Jaromíra Soukupa a Duel Jaromíra Soukupa) jsou diváky vyhledávány a dosahují o polovinu vyšší sledovanosti než souběžně běžící konkurenční pořady na CNN Prima News. Podíl obou stanic ve všední dny v čase 20:15 – 23:00 je u TV Barrandov 1,25 %; u CNN Prima News pak 0,83 %.

Svou oblibu potvrdila Předvolební Aréna i včera, kdy se sledovaností celého pořadu 54 000, celkovým zásahem 136 000 diváků a podílem 1,5 % porazila předvolební speciál 360: Hlas lidu (podíl 1,4 %) i pořad 90´ ČT24 (podíl 1,2 %).

„Předvolební Aréna přináší divákům opravdu otevřenou diskusi a mám radost, že to diváci oceňují. Nejedná se však jen o Arénu, ale i o další večerní formáty. Vždyť s nadhledem komentované zprávy v pořadu Týden podle i exkluzivní rozhovory v následném Duelu postupně navyšují sledovanost a oba pořady dosáhly včera dosavadního maxima. Celé večerní politicko-diskusní pásmo oslovuje denně přes 210 000 lidí a očekávám, že s blížícími se volbami sledovanost ještě dále poroste,” okomentoval výsledky generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Zdroj dat: ATO Nielsen Admosphere, Live + TS0, data k dispozici 9.9. 2021, CS: 15+, zásah na alespoň tři minuty v kuse

Kontakt:

EMPRESA MEDIA, a. s.

Libor Vachtl, manažer provozu

e-mail: vachtl@empresamedia.cz

Klíčová slova ČR-média-volby-sněmovna-Aréna JS-Empresa Media

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Politika, veřejná správa a soudy
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.