Fórum Čína–ŠOS a Smart China Expo 2021 zahájeny v Čchung-čchingu

V Čchung-čchingu bude 23. srpna zahájeno fórum iChongqing – Fórum Číny a zemí ŠOS (Šanghajské organizace pro spolupráci ) o digitální ekonomice a Smart China Expo 2021 (SCE 2021), které potrvá tři dny, do 25. srpna.

Konference, výstavy, soutěže a fóra v průběhu SCE 2021 společně podporují digitální ekonomiku a společnou prosperitu zemí ŠOS, stejně jako i rozvoj průmyslového internetu.

Čchung-čching a země ŠOS společně budují platformu pro rozvojovou spolupráci v oblasti digitální ekonomiky, která podpoří mezinárodní výměnu a spolupráci v této oblasti a dosáhne společného rozvoje, který bude vzájemně přínosný pro všechny strany.

Pět panelů v rámci fóra ŠOS je zaměřeno na digitální ekonomiku, elektronický obchod, inteligentní cestovní ruch, inteligentní logistiku, rozvoj digitálních kanálů, zatímco šest v rámci SCE 2021 se zaměřuje na průmyslový internet.

Přítomni budou hosté z 18 zemí ŠOS včetně Číny a zúčastní se jí klíčové osobnosti, jako je sekretariát ŠOS, Obchodní rada ŠOS a Výbor mládeže ŠOS, a to za plné účasti zástupců zemí ŠOS.

SCE 2021 navazuje na nastolené téma Chytré technologie: Podpora ekonomiky a obohacení života. Výstavy, která se koná na ploše celkem 70.000 metrů čtverečních, se on-line i off-line formou zúčastnilo celkem 610 společností, mezi nimiž je i 51 singapurských společností. V areálu Chongqing International Expo Center je také zřízen pavilon spolupráce Číny a ŠOS v oblasti digitální ekonomiky o ploše přibližně 10.000 metrů čtverečních, na jehož provozu se podílí všech 18 zemí ŠOS.

Pozvání obdrželo celkem 133 významných hostů včetně vedoucích představitelů mezinárodních organizací, světového průmyslu, oceněných vědců a renomovaných odborníků. Vystavovatelé z celkem 31 zemí a regionů představí své technologie on-line i off-line.

Toto fórum je pro Čchung-čching velice významné, protože město se v současné době nachází ve fázi intenzivního rozvoje digitální ekonomiky. Akce představuje platformu pro posílení výměny mezi Čchung-čchingem a zeměmi ŠOS a podpoří také mnohostrannou spolupráci, konzultace a pokrok.

V rámci konference se uskuteční intenzivní spolupráce a výměna názorů na téma hospodářství a obchodu. Hlavními body programu budou slavnostní podpisy projektů za účasti zemí a špičkových podniků v oblasti Pásu a stezky, stejně jako mezinárodních organizací, sesterských měst a vedoucích představitelů průmyslu.

Další informace o Fóru Čína–ŠOS a Smart China Expo2021 najdete na adrese https://www.ichongqing.info/special/smart-china-expo-2021/, a https://www.ichongqing.info/special/2021sco/

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1599312/iChongqing.jpg

KONTAKT: Xi'ang'yi Cao, caoxy@ichongqing.info

Klíčová slova Čína-počítače-internet-obchod-iChongqing

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.