V aplikaci Auta Super si zákazníci nakonfigurují vůz svých snů

Mobilní aplikace Auta Super, která dovoluje uživatelům prohlédnout si vozy z aktuální nabídky ve virtuální a rozšířené realitě, nyní díky zcela novým funkcím umožňuje nakonfigurovat si vybraný automobil podle vlastních představ.

Stačí kliknout na hlavním rozcestníku aplikace na ikonu AS Performance a uživatel se ocitne ve virtuálním prostoru, kde má možnost přizpůsobit vybraný vůz svým požadavkům. Může si zvolit z nekonečného množství barevných odstínů fólií v provedení satin, lesk, nebo mat, dále vybírá z několika modelů kol značky Concaver tří velikostí, sám si nastaví optimální výšku podvozku (až 120 milimetrů) a míru zatmavení skel. A také se rozhodne, zda si přeje na svém autě přední spoiler, přední nozdry, boční výdechy, karbonová zrcátka, boční lištu zadní difuzor, nebo křídla. Protože každá volba se ihned zobrazí na vyobrazeném virtuálním modelu auta, uživatel ihned vidí výsledek a může ho případně dál korigovat. „Všechny změny se současně automaticky ukládají do speciálního check-listu, takže konečnou konfiguraci lze rovnou poptávat u pracovníků AS Performance, kteří mají na starosti realizaci veškerých úprav prodávaných vozů,“ vysvětlila Petra Suchánková, ředitelka rozvoje společnosti Auta Super. V aplikaci samozřejmě nechybí možnost si ještě předtím prohlédnout upravený vůz v rozšířené realitě, případně si ho vyfotografovat a obrázek sdílet na sociálních sítích.

„Naši zákazníci projevují stále větší zájem o rozličné úpravy kupovaných vozů, proto jsme se rozhodli rozšířit aplikaci právě o vizualizaci možných změn. Zájemci si tak ve virtuálním prostoru snáz ujasní, co přesně si přejí na svém autě vylepšit,“ uvedla Petra Suchánková. Jak dodala, aplikace bude uživatelům přinášet stále nová překvapení. Firma má v úmyslu nabídnout ve virtuálním prostoru všechny vozy z aktuální nabídky a současně vyvíjí další zajímavé a užitečné funkce.

Virtuální služby AS Performance v aplikaci Auta Super navazují na prohlídku iShowroomu, která dokonale simuluje návštěvu reálného předváděcího prostoru společnosti v Praze. Uživatel se zde může volně procházet a prohlížet si nabízené automobily. Po kliknutí na konkrétní model se mu vždy načte 3D podoba vozu a na postranní liště pak snadno zjistí všechny potřebné informace.

Kontakt:

Petra Suchánková

Ředitelka rozvoje

e-mail: petra.suchankova@autasuper.com

O Auta Super: Společnost Auta Super, s. r. o., se specializuje na prodej zánovních automobilů střední a vyšší třídy. Vznikla v roce 2010 s myšlenkou chovat se ke klientům jako k dobrým přátelům a poskytovat jim špičkové služby. Zákazníkům nabízí komplexní servis, včetně financování, pojištění a údržby vozu. Více info na www.autasuper.com.

Klíčová slova ČR-trh-automoto-internet-firmy-Auta Super

Oblast
Jihočeský (cb)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.