Kouzelná mobilní match-3 hra společnosti Zynga Harry Potter: Puzzles & Spells zve hráče ke společné účasti na nové sérii herních událostí s názvem Club Challenge

Při speciálních opakovaných událostech se spoluhráči mohou vydat na novou interaktivní mapu, kde mají možnost spojit své síly, překonat nejrůznější nástrahy a objevit vzácné kouzelné artefakty

Společnost Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), světový lídr v oblasti interaktivní zábavy, dnes oznámila, že její kouzelná mobilní match-3 hra Harry Potter: Puzzles & Spells zahájila vůbec první herní akci Club Challenge. Tato první série opakovaných událostí, dostupná po omezený čas hráčům po celém světě, vyzývá herní kluby k tomu, aby se vydaly do Zakázaného lesa, kde mohou prozkoumat, objevovat a pokořit novou interaktivní mapu plnou skrytých překážek, speciálních setkání a odměn.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210810005020/en/

Akce Club Challenge, která je přístupná pro hráče na 55. úrovni, představuje novou samostatnou interaktivní variantu sólové hry, která v každé z událostí nabízí exkluzivní a nezávislé body, odměny a systém „životů“. Každá z událostí série Club Challenge bude trvat až tři týdny a přenese hráče na jedinečné místo na interaktivní mapě s hádankami, které musejí vyřešit, aby mohli ve hře postoupit dále. Za každou vyřešenou hádanku hráčům funkce Club Challenge odmění body a na splnění svých úkolů v rámci této funkce jim hra Harry Potter: Puzzles & Spells každý den přidělí tři „životy“. Při procházení spletitou mapou se budou spolupracující hráči setkávat jak s nástrahami, tak i s odměnami, získávat body a společně tak zlepšovat hodnocení svého klubu v rámci ligového žebříčku.

Při úvodní událost série Club Challenge hráči opustí bezpečí Bradavic a vydají se do tajemného a často nebezpečného Zakázaného lesa. Při prozkoumávání tohoto mýtického lesa budou spoluhráči objevovat vzácné, ale velmi cenné artefakty z kouzelnického světa, jako například školní pohár nebo nebelvírský meč, které jim umožní přístup k závěrečné hádance. V závěrečném souboji musejí hráči spojit své síly, aby porazili ta nejnebezpečnější stvoření, která v lese žijí, včetně horského trolla nebo maďarského trnoocasého draka, ale také například Ronova nejnenáviděnějšího nepřítele Aragoga.

„Díky prvkům sociální spolupráce, strategie a kouzelné hratelnosti včetně ikonických kouzel a čokoládových žabek nabízí hra Harry Potter: Puzzles & Spells působivý zážitek ze hraní hry žánru match-3, který nemá obdoby,“ prohlásil Yaron Leyvand, výkonný viceprezident pro hry ve společnosti Zynga. „Akce Club Challenge nabízí směsici vzrušení, tajemna a přátelství, což jsou klíčové prvky celé série Harry Potter, a umožňuje hráčům navázání kontaktu a spolupráce se svými klubovými spoluhráči významnějšími způsoby.“

Ve hře Harry Potter: Puzzles & Spells se hráči vydávají na dobrodružství ve stylu her žánru match-3, které překypuje kouzly, humorem, barvami a postavami ze světa série Harry Potter. Ve hře, která obsahuje soundtrack a dabing přímo z původních filmů série Harry Potter, tak mají fanoušci možnost na vlastní kůži prožít autentickou mobilní verzi Harryho pouti kouzelnickým světem. Na této pouti získávají během svého postupu kouzla a speciální vylepšení, řeší hádanky ve stylu match-3 plné poskakujících čokoládových žabek, třepetajících se okřídlených klíčů, zápasících figurek kouzelnických šachů a dalších neočekávaných překážek a předmětů. V duchu kamarádství a přátelského soupeření v Bradavicích se hráči mohou stát členy klubů nebo je společně s dalšími fanoušky založit, a mohou se tak při exkluzivních klubových událostech společně bavit, spolupracovat na strategiích řešení hádanek, sdílet životy a soutěžit o ceny.

Hru Harry Potter: Puzzles & Spells lze hrát po celém světě na zařízeních pro systémy iOS a Android, ale také pomocí Amazon Kindle nebo na Facebooku. Chcete-li získat další informace a spojit se s dalšími fanoušky, sledujte nás na Facebooku, Instagramu a Twitteru, nebo navštivte stránky hry na adrese www.harrypotterpuzzlesandspells.com.

Položky podpory najdete na adrese: https://bit.ly/HPPS_ClubChallenge

O společnosti Zynga

Společnost Zynga je celosvětovým lídrem v oblasti interaktivní zábavy, jehož posláním je propojovat svět prostřednictvím her. Společnost Zynga, která má masivní celosvětový dosah ve více než 175 zemích a regionech, má rozmanité portfolio populárních herních sérií, které byly na mobilních zařízeních zaznamenaly více než čtyři miliardy stažení, včetně CSR Racing™, Empires & Puzzles™,Hair Challenge™, Harry Potter: Puzzles & Spells™, High Heels!™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Queen Bee™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™. Díky Chartboost, přední platformě pro mobilní reklamu a monetizaci, je Zynga špičkovou platformou nové generace v oboru se schopností optimalizovat programatickou reklamu a výnosy ve velkém měřítku. Společnost Zynga byla založena v roce 2007 a sídlí v Kalifornii a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Další informace najdete na adrese www.zynga.com nebo sledujte stránky společnosti Zynga na Twitteru, Instagramu, Facebooku nebo blogu společnosti Zynga.

O společnosti Warner Bros. Games

Společnost Warner Bros. Games, divize společnosti Warner Bros. Home Entertainment, Inc., je předním světovým vydavatelem, vývojářem, poskytovatelem licencí a distributorem zábavního obsahu pro interaktivní média na všech platformách, včetně konzolových, přenosných, mobilních a počítačových her, a to jak vlastních titulů, tak i titulů třetích stran. Další informace o společnosti Warner Bros. Games naleznete na adrese https://www.wbgames.com/.

O společnosti Portkey Games

Společnost Portkey Games, náležící pod Warner Bros. Interactive Entertainment, je herní vydavatel, který se věnuje tvorbě nových mobilních a videoherních zážitků z kouzelnického světa, ve kterých se hráč stává středem dění vlastního dobrodružství, inspirovaného původními příběhy J. K. Rowlingové. Společnost Portkey Games nabízí hráčům možnost učinit vlastní rozhodnutí o tom, jak se bude příběh vyvíjet, a zapojit se do dění v kouzelnickém světě, aby tak vytvářeli nové a jedinečné zážitky. Vydavatelství bylo vytvořeno s cílem přinést hráčům a fanouškům nové herní zážitky, které jim umožní zažít magii kouzelnického světa působivými způsoby a vytvořit si tak v kouzelnickém světě svůj vlastní příběh.

WIZARDING WORLD, HARRY POTTER Publishing Rights © J.K. Rowling. HARRY POTTER: PUZZLES & SPELLS, PORTKEY GAMES, WIZARDING WORLD and HARRY POTTER characters, names and related indicia © and ™ Warner Bros. Entertainment Inc. ™ Zynga Inc. Všechna práva vyhrazena.

WB SHIELD: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s21)

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení, která se mimo jiné týkají názvu, podrobností o hře, herních funkcích a časově omezené události ve hře Harry Potter: Puzzles & Spells. Výhledová prohlášení často obsahují slova jako „výhled“, „předpokládaný“, „plánovaný“, „zamýšlený“, „bude“, „předpokládat“, „věřit“, „cíl“, „očekávat“, a prohlášení v budoucím čase jsou obecně výhledová. Dosažení nebo úspěch záležitostí, které jsou předmětem těchto výhledových prohlášení, zahrnuje významná rizika, nejistoty a předpoklady. Na tato výhledová prohlášení, která vycházejí z informací, jež máme k dispozici ke dni vydání tohoto dokumentu, se nelze neoprávněně odvolávat. Nepřebíráme žádnou povinnost tato prohlášení aktualizovat. Další informace o těchto rizicích, nejistotách a předpokladech jsou nebo budou podrobněji popsány v našich veřejných dokumentech pro Komisi pro cenné papíry a burzy („SEC“), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo na webových stránkách SEC na adrese www.sec.gov.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20210810005020/en/

Kontakty

Kontakt pro média:

Dana Whitney

dwhitney@zynga.com

Alexa Grandolfo

agrandolfo@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-komunikace-hry-zábava-firmy-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.