Book in Progress – soutěž o papír a tisk vlastní knihy

Vůně čerstvě vytištěné knihy je ta nejlepší vůně na světě. Dejte svým slovům, ilustracím, fotografiím šanci najít domov na stránkách, jež nedočkavě čekají na čtenářův dotek. Od možnosti vyhrát vás dělí jediná přihláška.

Přihlásit je možné jakýkoliv knižní projekt, ať už se jedná o autorské knihy, komiksové příběhy, fotografické nebo dětské knížky. Přihlášky lze vyplňovat na stránkách https://bip.dipozitiv.cz/ do 31. října 2021.

Tři nejlepší projekty získají papír PERGRAPHICA® a absolutní vítěz dohodnutý tisk v tiskárně QUATRO PRINT.

"Kniha je dokonalý vynález, a pěkná kniha je navíc umělecké dílo. Jenže nabídka na trhu tomu tak docela neodpovídá. K mání je spousta spotřebního zboží, které čtenáři rychle zkonzumují a odloží, případně vyhodí. Smysl Book in Progress vidím v naprosto opačném směru – pomáhat knihám, ke kterým se budou lidé rádi vracet a které budou zdobit jejich knihovny," uvedl k soutěži šéfredaktor nakladatelství Paseka Jakub Sedláček.

Kontakt:

https://bip.dipozitiv.cz

Klíčová slova ČR-literatura-soutěž-Dipozitiv

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Kultura

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.