Dr. Thomas Halsey se připojuje ke společnosti Discovery Life Sciences jako výkonný zástupce generálního ředitele

Discovery Life Sciences Logo

Discovery Life Sciences Logo

ZKUŠENÝ MANAŽER SE PŘESOUVÁ DO VEDENÍ DIVIZE PRO GENOMICKÉ A BIOINFORMAČNÍ SLUŽBY SPOLEČNOST DISCOVERY

Společnost Discovery Life Sciences™ (Discovery), specialista na biologické vzorky a biomarkery, dnes oznámila, že ve svých řadách vítá doktora Thomase Halseyho, který se stal výkonným zástupcem generálního ředitele HudsonAlpha Discovery®, což je divize společnosti Discovery pro genomické sekvenování a bioinformatické služby. V této funkci bude plánovat a řídit globální rozšiřování kapacit společnosti v oblasti genomického testování na podporu výzkumu klinických studií a klinické validace diagnostik in vitro, které urychlí vývoj cílených léčebných postupů a precizní medicíny.

„Jsme nadšeni, že můžeme Toma přivítat v Discovery zrovna během tohoto vzrušujícího období," řekl dr. Shawn Levy, vědecký ředitel společnosti Discovery. „Je to zkušený manažer, který do firmy přináší globální provozní odborné znalosti v oblasti genomických technologií, které budou mít zásadní význam při rozšiřování našich schopností v oblasti vývoje biomarkerů a zavádění sekvenačních technologií na podporu globálních klinických studií, diagnostické validace a výzkumu a vyhodnocení použitelnosti v lékařské praxi."

Dr. Halsey přichází do společnosti Discovery po téměř desetiletém působení ve společnosti Q2 Solutions, kde pracoval jako ředitel a globální vedoucí genomických laboratoří. V této funkci vedl genomické laboratoře po celém světě, včetně zařízení v Evropě, Číně a Asii a Tichomoří, jakož i související aktivity v rámci řízení projektů a poskytování bioinformatických služeb.

„Je to jedinečná příležitost navázat na úspěchy této prvotřídní genomické organizace a společně s naším týmem rozšířit škálu našich služeb na klíčových trzích," řekl dr. Halsey. „Společnost Discovery dlouhodobě obdivuji a jsem inspirován zajímavými synergiemi, které vytvořila. V kombinaci s širokou škálou dalších špičkových služeb biomarkerových laboratoří máme největší komerční banku biologických vzorků, které mají zásadní význam pro rozvoj precizní medicíny."

O společnostech Discovery Life Sciences a HudsonAlpha Discovery

Společnost Discovery Life Sciences je specialistou na biologické vzorky a biomarkery a spojuje největší komerční zásoby biologických vzorků na světě a síť pro jejich získávání s předními laboratořemi poskytujícími služby v oblasti biomarkerů, aby urychlila programy precizní medicíny pro léčbu rakoviny, infekčních onemocnění a dalších zdravotních problémů.

HudsonAlpha Discovery je sekvenační a bioinformatická divize společnosti Discovery provozující celosvětově uznávanou servisní laboratoř, která využívá nejmodernější technologie v oblasti genomiky ke komplexní podpoře translačního a klinického výzkumu.

Tým společnosti Discovery se vždy řídí vědeckými poznatky a spolupracuje se zákazníky na základě inovativního, konzultativního přístupu k překonávání překážek a rychlejšímu dosažení konečného výsledku. Věda k vašim službám! Pro více informací navštivte stránky dls.com

Logo: https://mma.prnewswire.com/media/1022478/Discovery_LS_Logo.jpg

KONTAKT: Brian Bennett, (501) 626-8922, brian.bennett@dls.com

Klíčová slova USA-zdraví-Discovery Life Sciences

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.