Obchod AppGallery ve spolupráci s Belka Games přináší hru Clockmaker Joy na zařízení Huawei

Fanoušci hry Clockmaker se u příležitosti jejího spuštění v obchodě AppGallery mohou těšit na exkluzivní dárky

Hráči se nyní mohou těšit na mystické puzzle dobrodružství ve hře Clockmaker od společnosti Belka Games, která je nyní k dispozici v obchodě AppGallery.

V závodě za nalezením tajemství tajemného hodináře a zlomením jeho kleteb se hráči musejí prokousat hádankami založenými na drahokamech a opravit staré, začarované město. Kromě procházení tajuplným městem čeká na hráče více než 1000 miniher, které vyžadují taktické myšlení a zručnost při odpalování drahokamů.

V rámci partnerství a oslav uvedení hry Clockmaker na tržiště s aplikacemi přinášejí AppGallery a Belka Games hráčům exkluzivní dárky. Hráči, kteří budou hrát přes AppGallery, získají exkluzivní dárkový balíček, který obsahuje 24 hodin neomezeného počtu životů a 15 prémiových rubínů, které mohou utratit v herním obchodě. Dárkový balíček lze získat po dokončení první úrovně hry.

„Jsme rádi, že si nyní oblíbenou hru Clockmaker může vyzkoušet více hráčů na celém světě," řekl viceprezident pro rozvoj obchodu ve společnosti Belka Games Yuriy Krasilnikov. „Jak jsme se už přesvědčili, hra je obrovským hitem, takže jsme nadšeni, že díky našemu partnerství se společností Huawei bude mít ke hře přístup více hráčů."

Technologická podpora společnosti Huawei

AppGallery je jedním z nejrychleji rostoucích obchodů s aplikacemi a třetím největším obchodem na světě, který ukazuje, jak mohou vývojáři využít silnou provozní podporu společnosti Huawei před uvedením aplikace na trh. Hra Clockmaker je skvělým příkladem potenciálu jádra Huawei HMS, které se integruje se sadami IAP Kit a Ads Kit a přináší uživatelům bezproblémová platební řešení a příjemné zážitky z reklamy.

„Spolupráce se společností Huawei byla pro tým Belka Games příjemnou zkušeností," řekl Yuriy Krasilnikov. „Od začátku se nám dostávalo skvělé provozní a vývojové podpory a potěšila nás také hladká integrace sad HMS Core společnosti Huawei, takže můžeme fanouškům hry nabídnout služby, které si zaslouží."

Hra Clockmaker dosáhla v posledních dvou letech obrovského úspěchu na různých platformách po celém světě a díky své interaktivnosti a skvělé hratelnosti se dostala na přední příčky žebříčků prodejnosti. Spolupráce Belka Games s obchodem AppGallery svědčí o chuti k růstu a naznačuje, že fanoušci mohou v nadcházejících měsících očekávat mnohem více.

Hra Clockmaker je nyní dostupná ke stažení v obchodě AppGallery.

O obchodě AppGallery – jednom ze tří nejlepších tržišť s aplikacemi na světě

Obchod AppGallery je dostupný ve více než 170 zemích a regionech a má více než 550 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Společnost Huawei spolupracuje se 4,5 milionu vývojářů po celém světě, přičemž celkový počet stažení v roce 2020 činil 384,4 miliardy. K červnu 2021 bylo s jádrem HMS Core integrováno více než 141.000 aplikací od vývojářů z celého světa.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1583025/Clockmaker.jpg

KONTAKT: Reina Li, liyun60@huawei.com

Klíčová slova Čína-komunikace-hry-zábava-AppGallery

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.