Skupina NSO reaguje na nejnovější falešná obvinění Forbidden Stories

V souvislosti se zveřejněním nepravdivých tvrzení konsorciem médií mluvčí společnosti NSO Group uvedl:

„Seznam není seznamem cílů nebo potenciálních cílů společnosti Pegasus."

„Čísla v seznamu nijak nesouvisejí se skupinou NSO."

„Jakékoli tvrzení, že jméno na seznamu musí nutně souviset s cílem nebo potenciálním cílem společnosti Pegasus, je chybné a nepravdivé."

O společnosti NSO Group

Společnost NSO Group je předním vývojářem technologií, který poskytuje vládám a orgánům činným v trestním řízení licence na softwarová řešení pro vyšetřování a prevenci teroristických činů, boj proti trestné činnosti a zvyšování veřejné bezpečnosti. Produkty společnosti NSO byly úspěšně použity k:

 • prevenci terorismu, včetně násilí se střelnými zbraněmi, bombami v autech a sebevražednými atentátníky v dopravních uzlech, veřejných parcích, na trzích, koncertních místech, ve sportovních arénách a na dalších veřejných místech
 • rozbití skupin zneužívajících děti, obchodujících se sexem a drogami a operujících v oblasti praní špinavých peněz
 • hledání a záchraně unesených dětí
 • pomoci záchranným týmům při hledání přeživších uvězněných pod zřícenými budovami po přírodních katastrofách nebo stavebních haváriích

  ŠÍŘENÉ SPOLEČNOSTÍ MERCURY PUBLIC AFFAIRS, LLC, REGISTROVANÝM ZAHRANIČNÍM AGENTEM, JMÉNEM SPOLEČNOSTI Q CYBER TECHNOLOGIES LTD. DALŠÍ INFORMACE JSOU K DISPOZICI NA MINISTERSTVU SPRAVEDLNOSTI, WASHINGTON, DC.

  KONTAKT: media@nsogroup.com

 • Klíčová slova Izrael-rozvědky-počítače-média-NSO

  Oblast
  Blízký východ (bv)

  Kategorie
  Politika, veřejná správa a soudy
  IT, telekomunikace
  Média, společnost a životní styl

  ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
  Přihlásit k odběru

  Upozornění:
  Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.