Společnost ONWARD vítá veterána v oboru Andyho Dolana na pozici viceprezidenta pro marketing

Andy Dolan, viceprezident pro marketing, ONWARD (Foto: Business Wire)

Andy Dolan, viceprezident pro marketing, ONWARD (Foto: Business Wire)

Společnost ONWARD dnes oznámila, že Andy Dolan, marketingový manažer s dvacetiletou praxí ve zdravotnictví, nastoupil do společnosti na pozici viceprezidenta pro marketing.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210708005003/en/

„Vzhledem k jeho předchozím úspěchům při řízení marketingové a obchodní strategie jsme nadšeni, že se Andy připojil k našemu týmu,“ řekl Dave Marver, výkonný ředitel společnosti ONWARD. „Andy plně rozumí specifickým potřebám lidí s poraněním míchy. Jeho odborné znalosti a nadšení budou neocenitelné při našem úsilí o vývoj a rozšíření průlomových terapeutických řešení společnosti ONWARD.“

Andy přichází do společnosti ONWARD ze společnosti ReWalk Robotics, kde působil jako viceprezident pro marketing a styk s pojišťovnami. V této funkci vedl globální produktový marketing, komunikaci, styk s americkými pojišťovnami a rozvoj nových obchodních aktivit společnosti. Předtím zastával pozice v marketingu a produktovém managementu.

Andy má bohaté zkušenosti také ze společností Boston Scientific a Johnson & Johnson, kde zastával pozice obchodního a produktového manažera se zaměřením na vzdělávání poskytovatelů zdravotní péče a zvyšování dostupnosti léčby pro pacienty.

„Po celou dobu své kariéry jsem se snažil porozumět potřebám pacientů a pracovat na tom, abych všem pomohl všem, kteří zoufale potřebují inovativní terapeutická řešení ke zlepšení kvality života,“ řekl Dolan. „Jsem nadšený, že mohu spojit své osobní poslání s posláním společnosti ONWARD a podporovat slibné rehabilitační technologie pro pacienty s poraněním míchy.“

Andy získal bakalářský titul na Springfield College a titul MBA na University of Massachusetts v Amherstu. Kromě toho Andy získal absolventský certifikát v oboru bioinženýrství na Tuftsově univerzitě.

O společnosti ONWARD

ONWARD(@onwdempowered) je společnost zabývající se lékařskými technologiemi, která vytváří inovativní rehabilitační přístroje pro obnovu pohybu, nezávislosti a zdraví lidí s poraněním míchy. Práce společnosti ONWARD vychází z více než desetiletého vědeckého a preklinického výzkumu prováděného v předních světových neurovědních laboratořích. Terapie ARC společnosti ONWARD, kterou lze provádět pomocí implantabilních (ARC-IM) nebo externích (ARC-EX) systémů, je navržena tak, aby poskytovala cílenou, naprogramovanou stimulaci míchy a obnovila tak pohyb a další funkce u osob s poraněním míchy, což v konečném důsledku zlepšuje kvalitu jejich života. Společnost ONWARD obdržela od amerického ústavu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) tři certifikáty pro průlomová zařízení, která se vztahují jak na ARC-IM, tak i na ARC-EX. První klíčová studie společnosti FDA s názvem Up-LIFT byla zahájena v lednu 2021 a společnost do ní plánuje zařadit 65 subjektů až v 15 centrech po celém světě.

Společnost ONWARD sídlí v technologickém centru High Tech Campus v nizozemském Eindhovenu a v inovačním parku EPFL ve švýcarském Lausanne. Svou působnost pak rozšiřuje i v americkém Bostonu ve státě Massachusetts. Další informace o společnosti najdete na ONWD.com a na Twitteru a LinkedIn.

Originální verzi najdete na stránkách businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20210708005003/en/

Kontakty:

Pro obecné dotazy se obraťte na:

info@onwd.com

Dotazy pro média: Bryan Gibbs, Finn Partners

bryan.gibbs@finnpartners.com

+19737134709

Zdroj: ONWARD

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Nizozemsko-Švýcarsko-zdraví-lidé-ONWARD

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Zdravotnictví
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.