RONDA INVEST půjčila na nové projekty už přes 1 miliardu Kč

· RONDA INVEST překročila hranici 1 miliardy Kč, které platforma půjčila na nové projekty.

· Čeští i slovenští investoři mohou do zajištěných podnikatelských úvěrů investovat jak v eurech, tak i v českých korunách s výnosem až 6 % p.a.

RONDA NVEST a.s. je českou FinTech společností podnikatele Vladimíra Komára, majitele kosmetické společnosti Dermacol.

Český fintech startup RONDA INVEST umožňuje drobným i větším investorům zhodnocení peněz prostřednictvím financování developerských projektů a dalších zajímavých podnikatelských záměrů.

Možnost investovat do nemovitostních projektů, která byla dříve pouze výsadou bank, fondů a velkých institucionálních investorů, je nyní zpřístupněna i drobným investorům. Těm se tak otevřela zajímavá příležitost, jak vydělat na nemovitostech bez nutnosti disponovat milionovým kapitálem. A vzhledem k rostoucím obavám Čechů z inflace této příležitosti využívá čím dál více lidí.

Od roku 2018, kdy je RONDA INVEST na trhu, už investoři vydělali na úrocích 45 milionů Kč. I přes zpřísnění úvěrové politiky v období pandemie koronaviru se nyní společnosti RONDA INVEST podařilo dosáhnout významného milníku, kterým je jedna miliarda korun rozpůjčovaných podnikatelům na jejich projekty.

RONDA INVEST umožňuje investovat i v EUR

Investovat u RONDY INVEST je možné jednoduše a online prostřednictvím investiční platformy, kde si mohou investoři vybírat z projektů v českých korunách i v eurech.

"Rok 2021 přinesl velký milník nejen v překročení jedné miliardy ale také v podobě ještě většího otevření se klientům ze zahraničí. Do budoucna chceme dále rozšiřovat nabídku našich produktů v českých korunách a zároveň postupně nabídnout vícero titulů v měně EUR," uvádí Lukáš Blažek, obchodní ředitel RONDY INVEST.

O společnosti RONDA INVEST

RONDA INVEST a.s. je českou P2B platformou, která se na jednu stranu zaměřuje na poskytování úvěrů zajištěných nemovitostmi pro malé a střední podnikatele v Česku a na Slovensku, a na straně druhé nabízí možnost firmám i lidem do těchto úvěrů s minimálním rizikem investovat. Každý úvěr k investici je zajištěn bonitní nemovitostí prostřednictvím zástavního práva a notářského zápisu se svolením k vykonatelnosti. Výše poskytovaných úvěrů nepřesahuje 70 % hodnoty dané nemovitosti. Výnosy dostávají investoři každý měsíc na účet a neplatí žádné vstupní ani pravidelné poplatky. Web www.rondainvest.cz

Kontakt:

Andrea Kubisová

Marketing specialista

RONDA INVEST a.s.

andrea.kubisova@rondainvest.cz

www.rondainvest.cz

Klíčová slova ČR-finance-služby-internet-reality-RONDA NVEST-firmy

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.