ACEMA nabízí okamžitou pomoc lidem zasaženým tornádem

Licencovaný poskytovatel úvěrů, společnost ACEMA Credit Czech, a.s., se rozhodla bezodkladně podpořit lidi, kteří byli postiženi včerejším tornádem. Kromě podpory svých stávajících klientů, uvolní bez nároku na honorář i 20 milionů na úvěry na financování oprav.

Výrazné snížení úroku klientům a finance ihned bez čekání na pojišťovnu

Společnost ACEMA si je vědoma toho, že je nastalou kritickou situaci třeba řešit okamžitě. Svým klientům proto neprodleně poskytne peníze na rekonstrukci poničených nemovitostí, nebude čekat na plnění od pojišťoven. Dále jim odloží splátky jistiny a sníží jim úrok na aktuální sazbu ČNB tj. 0,5 % p.a. do konce úvěrové smlouvy.

20 milionů na financování oprav

Dále ACEMA okamžitě uvolnila 20 milionů korun, o které budou moci formou speciálního úvěru s úrokem 0,5 % p.a. žádat lidé zasažení čtvrtečními ničivými bouřemi. Zvýhodněné úvěry budou určeny na financování oprav zasažených nemovitostí. Přičemž budou zveřejněny na investiční platformě Bondster.cz a bude se do nich mít možnost zapojit široká veřejnost. Pokud se veřejnost na tyto úvěry složí, ACEMA poskytne dalších 20 milionů ze svých zdrojů. ACEMA tak věří, že za pomoci veřejnosti celková pomoc dosáhne až 100 milionů Kč.

„Vyzýváme lidi, kteří byli poškozeni včerejším živlem, aby společnost ACEMA neváhali kontaktovat s žádostí o financování,“ říká Lukáš Zaňák předseda představenstva společnosti ACEMA.

Zapojení veřejnosti

Prostřednictvím investiční platformy Bondster.cz má veřejnost možnost se okamžitě zapojit a pomoct tak potřebným velice jednoduchým způsobem. V případě, že se rozhodnete pomoct jakoukoliv částkou, například půjčíte 1000 Kč, bude vám postupně vraceno těchto 1000 Kč ve splátkách s úrokem 0,5 % p.a. ACEMA poskytuje 100 % záruku za splácení těchto úvěrů pro případ, že by dlužníci úvěr nespláceli. ACEMA i Bondster se zcela vzdávají honoráře.

„Naším společným cílem je poskytnout okamžitou finanční pomoc potřebným lidem, kteří se znenadání ocitli v bezprostřední nouzi. Proto žádáme spoluobčany nepostižené živlem, aby svoji solidaritou pomohli lidem v nouzi, ať už prostřednictvím naší online platformy, nebo jiným způsobem, který je v jejich silách,“ dodává CEO Bondsteru Pavel Klema.

O společnosti ACEMA

ACEMA je ryze českou společností a na trhu působí od roku 2000. Od té doby obsloužila přes 17.000 klientů a poskytla jim finanční pomoc přesahující 6 miliard korun. Poskytuje úvěry od 100.000 do 50.000.000 Kč nejen pro podnikatele a od roku 2018 ji Česká národní banka zařadila mezi licencované poskytovatele nebankovních úvěrů.

Více informací naleznete na acema.cz.

Klíčová slova ČR-finance-počasí-neštěstí-ACEMA

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.