Společnost Absen zvítězila v USA ve sporu se společností Ultravision týkajícím se duševního vlastnictví

Dne 12. června 2021 federální porota u Okresního soudu Spojených států pro východní okres Texasu rozhodla o úplném vítězství společnosti Absen v soudním sporu o porušení patentu. Společnost Ultravision v tomto případě tvrdila, že výrobky společnosti Absen s LED displeji vyvážené do Spojených států porušují určité patenty. Porota jednomyslně rozhodla, že žádná z devíti řad výrobků společnosti Absen, které byly předmětem sporu, neporušuje žádný z uplatněných patentových nároků. Porota rovněž rozhodla, že všechny vznesené patentové nároky jsou neplatné. Rozsudek byl vynesen po čtyřech dnech svědeckých výpovědí a přibližně třech hodinách jednání poroty.

Společnost Absen je předním výrobcem LED displejů a má výrazné postavení na mezinárodním trhu. Od svého založení před 20 lety se důsledně drží svých základních zásad technologických inovací a respektování práv duševního vlastnictví. Společnost Absen se aktivně bránila poté, co na ni byla v roce 2018 podána žaloba. Vytvořila speciální tým interních odborníků i externích amerických právníků pod vedením společnosti Goodwin Procter LLP. Společnost Absen také spolupracovala s dalšími čínskými společnostmi vyrábějícími LED displeje, mezi kterými nechybějí Glux, Leyard, Liantronics a Unilumin. Díky uzavřenému partnerství mohla kancelář Goodwin Procter připravit strategii v podobě společné reakce. Pomocí celkového plánování a úsilí všech stran se podařilo dosáhnout u amerického soudu velmi úspěšného výsledku a společnost Absen děkuje všem zúčastněným.

Společnost Absen byla založena v roce 2001 a je přední světovou značkou LED displejů, která je známá svými vysoce kvalitními výrobky, celosvětovou působností a komplexními službami. Displeje společnosti Absen pokrývají širokou škálu aplikací včetně komerčních displejů, vizualizace dat, pronájmu a inscenací, digitální venkovní reklamy (DOOH) a korporátních aplikací. Díky neustálým inovacím a vývoji je společnost Absen již 12 let po sobě jedničkou mezi čínskými výrobci v oblasti vývozu LED displejů, a proto si ji vybírají nejvýznamnější značky, integrační partneři a půjčovny po celém světě.

V budoucnu bude společnost Absen jako vždy respektovat práva duševního vlastnictví, důkladně kultivovat mezinárodní trh a tvrdě pracovat na respektování mezinárodního trhu pro odvětví LED displejů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1536501/Victory_Absen_won_U_S_Ultravision_Intellectual_Property_Case.jpg

KONTAKT: Rhoda Čang, +86-13510226747

Klíčová slova Čína-soud-elektronika-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.