Společnost Fotric představuje ruční termokamery 320M/F a 340A

Společnost Fotric je výrobcem vysoce inovativních termokamer, které v sobě kombinují komponenty od prvotřídních světových výrobců s poznatky konstruktérů a inženýrů z oboru. Dnes hrdě oznamujeme uvedení naší nejnovější řady kompaktních kamer: 320M/F a 340A.

Modely Fotric 320M/F jsou kompaktní a odolné termokamery určené pro průmyslové účely. Jejich systém založený na platformě Android poskytuje uživatelům plynulé ovládání. Jsou také vybaveny sofistikovaným analytickým softwarem, jako je MagicThermal, který dokáže vylepšit zobrazení rozložení tepla na uživatelem určené ploše. Funkce bezproblémového spojení tepelného a vizuálního obrazu umožňuje inspekčním pracovníkům snadno identifikovat a lokalizovat anomálie. Stručně řečeno, tato řada splňuje všechny potřeby základní termovizní kontroly. Tyto kamery jsou ideální pro kontroly budov, ropný a plynárenský průmysl a při údržbě elektrických/motorových systémů ve zpracovatelském průmyslu.

Modely Fotric 340A jsou pokročilé termokamery určené pro profesionály. Jsou vybaveny všemi funkcemi modelu 320M/F a přidávají k nim ještě mnohem více. Vysoké rozlišení až 640*480 v kombinaci s 5palcovým LCD displejem odhalí i ty nejjemnější detaily na ostrých a živých termálních snímcích. Laserový systém s technologií ultra-focus pomáhá kontrolorům při práci pořizovat vysoce kvalitní a dobře kompenzované snímky bleskovou rychlostí i v těch nejtěžších podmínkách. Navíc je lze, díky možnosti výměny objektivů, velmi dobře přizpůsobit pro různé situace použití. Kamery mohou také zaznamenávat historické údaje o zařízení/systému a provádět analýzu trendů, díky čemuž je možné určit, zda a kdy sledovaný objekt vyžaduje údržbu nebo výměnu. Tato řada je určena pro zkušené uživatele v náročnějších průmyslových odvětvích, jako je elektrotechnický průmysl, hutnictví a petrochemický průmysl.

*Hledáme zkušené distributory pro oblast USA a EU. Pokud máte zájem o spolupráci, navštivte prosím www.fotric.com a kontaktujte info@fotric.com.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1535405/1.jpg

Kontakt pro média: Celine, +86 15618512265

Klíčová slova Čína-elektronika-Fotric

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.