Visa se stává partnerem soutěže Czech Top Shop

Visa Czech Top Shop - zahájení

Visa Czech Top Shop - zahájení

Společnost Visa oznámila nové partnerství se soutěží pro české obchodníky Czech Top Shop. Provozovny v Česku se po dlouhé uzavírce opět otevřely zákazníkům a Visa s novou cenou slaví postupný přechod země do stavu před pandemií.

Vítězové jsou vybíráni každý měsíc na základě bodového hodnocení provozoven zboží a služeb od nezávislé komise inspektorů. Ta každý měsíc navštíví nominovanou skupinu prodejen a hodnotí zákaznickou zkušenost v osmi kategoriích: exteriér provozovny, koncept a design, navigace a orientace v provozovně, prezentace zboží a služeb, POP (poin of purchase) komunikace, personál, využití digitálních obrazovek a akceptace bezkontaktních plateb. Ocenění doplní ještě speciální kategorie k vládnímu projektu Česko platí kartou, se kterým čeští podnikatelé mohou získat platební terminály zdarma.

„Visa je běžnou veřejností často spojována jen s platebními kartami, ale pravda je taková, že jsme primárně technologickou společností v oblasti plateb. Neustále své služby a produkty zdokonalujeme a pro české obchodníky nabízíme opěrný systém, na který se mohou kdykoli obrátit. Ať už zrovna startují svůj nový byznys nebo vylepšují stávající provozovny. Doufáme, že prostřednictvím Visa Czech Top Shop představíme spotřebitelům další zajímavé prodejny v Česku a obchodníkům pomůžeme zlepšit zákaznickou zkušenost,“ řekl Marcel Gajdoš, generální ředitel Visa pro Česko, Maďarsko a Slovensko.

Z roku 2021 také vyjde absolutní vítěz, kterého vybere odborná porota. Té předsedá Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, a jméno provozovny roku Visa Czech Top Shop bude ohlášeno na začátku příštího roku.

"Poslední rok ukázal, jak důležité je pro obchody využívat moderní technologie – a první týdny po otevření obchodů ukazují, jak důležité je nezanedbat interiéry obchodů a nabídnout zákazníkům atraktivní nákupní prostředí. Jsem proto rád, že se partnerem soutěže, která oceňuje nejzajímavější obchody v ČR, stala právě Visa, která obchodníkům významně pomáhá s aplikací moderních technologií, od terminálů na rok zdarma v rámci projektu Česko platí kartou až po na míru šitá řešení pro větší obchodníky," řekl Tomáš Prouza, prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR.

Dubnovým vítězem se stala nová prodejna bikero

Dubnovým vítězem Visa Czech Top Shop se stala nová prodejna bikero, kterou realizovali retail specialisti agentury CZECH PROMOTION. Inspektoři ocenili především unikátní koncept prodejny „Bike-air connect“, která chytře propojuje e-shop a kamennou prodejnu. Internetoví zákazníci si mohou zboží dokonce vyzvednout v bikero boxech, díky čemuž není prodejna přehlcená a tím umožňuje vystavit to nejzajímavější zboží.

„Nová prodejna bikero velmi šikovně převzala metody, které se osvědčily v instore marketingu FMCG zboží - využití nejcennější zóny, která je v úrovni očí zákazníka, vstupní zónu prodejny a také digitální reklamní nosiče. A to jak ve formě průhledného LED panelu ve výloze, tak u interaktivního vystavení revolučního sedla All Wings formou cyklo-trenažéru. Třetí vychytávkou, která mě ‚dostala‘, je bikero box - geniálně jednoduchý samoobslužný systém pro převzetí a případně vyzkoušení zboží objednaného přes e-shop,“ řekl Jiří Beran, manažer soutěže Visa Czech Top Shop.

„Podařilo se nám velmi efektivně propojit výhody, které přináší online nakupování, tedy především výběr zboží v pohodlí domova, a benefity, které poskytuje kamenná prodejna, tedy hlavně možnost si produkt vyzkoušet a případně hned vyměnit za jiný, který třeba sedí lépe. V obchodě navíc zákazníkům rádi poradí prodavači, kteří jsou sami nadšení cyklisté,“ uvedl Martin Kudrna, ředitel bikero.

Více informací o Visa Czech Top Shop naleznete na webu soutěže. Organizátorem Visa Czech Top Shop je retailový web mistoprodeje.cz.

O společnosti Visa Inc.

Visa Inc. (NYSE: V) je světovou jedničkou v oblasti digitálních plateb. Naším posláním je propojit svět prostřednictvím inovativní, spolehlivé a bezpečné platební sítě, umožňující jednotlivcům, podnikům a ekonomikám prosperovat. Naše vyspělá globální procesingová síť, VisaNet, umožňuje bezpečný a spolehlivý průběh plateb po celém světě a dokáže zpracovat více než 65 tisíc transakcí za sekundu. Soustavné zaměření společnosti na inovace je katalyzátorem rychlého růstu connected commerce a hnací silou v cestě za bezhotovostní budoucností pro každého a na jakémkoli místě. V době, kdy svět přechází z analogového systému na digitální, společnost Visa paralelně digitalizuje vlastní značku, produkty a procesingovou síť tak, aby formovala budoucnost placení v digitálním světě. Pro více informací navštivte o Visa, visa.com/blog and @VisaNews.

Kontakt pro média:

František Teplý

+420 725 834 050 frantisek.teply@grayling.com

Klíčová slova ČR-banky-trh-finance-služby-firmy-Visa-Grayling Czech Republic

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.