Společnost Mindray uvádí na trh ultrazvukový systém Resona I9, který přináší revoluci do obecného zobrazování

Společnost Mindray (SZSE: 300760), přední světový výrobce a poskytovatel zdravotnické techniky a vybavení, oznámila uvedení svého nejnovějšího diagnostického ultrazvukového systému pro všeobecné zobrazování Resona I9, který se tak zařadí mezi další diagnostické přístroje této renomované značky. Díky inovacím uvnitř i zvenčí poskytuje Resona I9 lékařům přesné a včasné odpovědi a zároveň přináší mimořádnou efektivitu a skvělý uživatelský zážitek.

Ultrazvukový systém Resona I9 byl vyvinut na základě dlouholetých poznatků společnosti Mindray získaných z lékařské praxe a jedná se o nejmodernější zařízení svého druhu, které je vybaveno všemi nejnovějšími technologiemi. Systém Resona I9 přináší inovace ve všech ohledech. Nabízí přizpůsobitelný ovládací panel, skládací konstrukci, díky které jej lze složit do výšky jednoho metru, prodlouženou životnost baterie a velmi tichý provoz. To vše pomáhá snížit únavu lékaře na minimum. Ultrazvukový systém je postaven na revoluční platformě ZST+, která poskytuje bezkonkurenční kvalitu zobrazování a širokou škálu funkcí. Jedná se tak o nejlepší zařízení ve své třídě.

„Ve společnosti Mindray se neustále snažíme poskytovat lékařům to nejlepší možné vybavení. Abychom toho dosáhli, musíme plně porozumět jejich potřebám, inspirovat se jejich každodenní prací a využít získané poznatky k tomu, abychom jim poskytli inovativní produkty, které jim umožní pracovat lépe a efektivněji. Při vývoji ultrazvukového systému Resona I9 jsme brali zřetel na měnící se požadavky na diagnostické zobrazování, a nabízí proto celou řadu inovativních funkcí, které stojí na naší pokročilé platformě ZST+," říká He Xujin, generální ředitel divize zobrazovacích systémů společnosti Mindray.

Ovládací panel ultrazvukového systému Resona I9 označovaný jako iConsole se vyznačuje průlomovým designem a adaptivním uspořádáním ovládacích prvků pro různé scénáře použití. Panel disponuje tzv. plovoucí konstrukcí, díky čemuž nabízí široké možnosti nastavení a lze jej umístit přesně tak, jak právě potřebujete. Ovládací tlačítka pak využívají technologii E-ink, díky čemuž je možné jim přiřadit různé funkce v závislosti na tom, co při práci používáte nejčastěji. Tyto revoluční konstrukční prvky přináší lékařům při ultrazvukových vyšetřeních zcela nové možnosti a již od prvního momentu zvyšují efektivitu jejich práce.

Ultrazvukový systém Resona I9 rovněž disponuje řešením pro vysokofrekvenční (HiFR) shear wave elastografii využívající technologii Sound Touch Elastography (STE), která umožňuje snazší a přesnější kvantifikaci tuhosti tkáně během vyšetření. Je také vybaven funkcemi pro automatickou detekci běžných lézí prsou (Smart Breast) a štítné žlázy (Smart Thyroid), což zkracuje dobu vyšetření a zefektivňuje proces skenování.

Díky svým inovativním funkcím a vysoké flexibilitě skenování poskytuje zařízení Mindray Resona I9 lékařům komplexní řešení pro precizní diagnostiku, které s sebou přináší vyšší míru jistoty a pomáhá zlepšovat kvalitu péče o pacienty.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1523864/image_1.jpg

KONTAKT: Lorance Wang, +86-755-8188-7839, lorance.qwang@mindray.com

Klíčová slova Čína-zdraví-nemocnice-Mindray

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.