Společnost Antaisolar představila na veletrhu SNEC 2021 nový tracker SPACE, nejdelší polohovací zařízení solárních panelů na světě

Solární tracker SPACE 1P Multi-Slew lze roztáhnout až do délky 240 m.

Společnost Antaisolar, přední dodavatel fotovoltaických montážních systémů, při příležitosti oslav 15. výročí svého založení na veletrhu SNEC představila svůj nejnovější tracker, který nese označení SPACE. Podle společnosti Antaisolar tento tracker vystihují čtyři slova: „jedinečnost, inteligence, účinnost a flexibilita". Jedná se o nejdelší nezávislý jednoosý tracker s vertikálním uchycením panelů na světě, který lze využít pro více než 4 řetězce propojených panelů s maximální délkou až 240 m. Díky tomu lze snížit náklady na montážní systém až o 18 %. To z tohoto trackeru dělá ideální volbu pro rozsáhlé solární elektrárny v rovinatém terénu, a navíc ulehčuje práci čistícím robotům.

Mezi hlavní funkce nového trackeru patří:

1: Unikátní vícebodový natáčecí systém

Tracker prošel celou řadou přísných testů a certifikačních zkoušek a účinně řeší problém nestability za extrémního počasí.

2: Elektrický synchronní pohon

Elektrický pohon bez převodového ústrojí umožňuje snadnou a rychlou montáž, pohodlnou údržbu a nabízí nízkou spotřebu, což účinně snižuje náklady na pracovní sílu.

3: Unikátní bezkartáčový stejnosměrný motor

Tracker SPACE je první zařízení svého druhu, které nabízí bezkartáčový stejnosměrný motor s více než 30letou bezúdržbovou životností.

4: Natáčení za využití umělé inteligence

Hromadná analýza dat o počasí, terénu, rozptýlených světelných podmínkách spolu s metodou strojového učení pro generování optimalizované dráhy sledování slunce zvyšují objem vygenerované energie o 10 % ve srovnání s běžnými trackery.

5: Cloudový systém pro monitorování a správu ANTAI SPACE CLOUD

Díky cloudovému monitorovacímu systému lze zařízení monitorovat a spravovat z celého světa.

6: Snadné uvedení do provozu

Díky unikátnímu inteligentnímu systému pro zprovoznění ANTAI lze systém rychle lokalizovat a ovládat pomocí naskenování QR kódu v chytrém telefonu.

„V počáteční fázi vývoje trackeru SPACE věnovala společnost Antaisolar pozornost trendům v použití běžných velkoformátových modulů. Všechny solární trackery společnosti Antaisolar prošly zkouškou odolnosti proti větru provedenou renomovanou společností CPP. SPACE je jen jedním z nich," řekla Amy Kou, zástupkyně generálního ředitele společnosti Antaisolar.

O společnosti Antaisolar:

Společnost Antaisolar byla založena v roce 2006 a je předním dodavatelem montážních systémů a trackerů pro solární elektrárny. Společnost zaměstnává více než 800 lidí včetně výzkumného a vývojového týmu složeného z 80 odborníků. Společnost Antaisolar neustále optimalizuje své globální služby a zřídila již více než 20 poboček a kanceláří po celém světě.

Dosud dodali konstrukce pro montáž solárních panelů o celkovém výkonu 15 GW a sedm let po sobě se umístily na prvním místě v objemu vývozu do Japonska a stali se největším distributorem pro trh v Austrálii a Vietnamu.

Video: https://mma.prnewswire.com/media/1530401/video_1.mp4

KONTAKT: Cameron Zhao, +86-18559777075, cameron.zhao@antaisolar.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Antaisolar

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.