Společnost JetClub získala od maltských úřadů osvědčení provozovatele letecké dopravy

Nově zavedená značka podílového vlastnictví letadel JetClub získala od maltského Ředitelství civilního letectví (TM-CAD) osvědčení provozovatele letecké dopravy (AOC) a může tedy začít provozovat podílové a charterové lety pro cestující.

Vishal Hiremath, generální ředitel a zakladatel společnosti JetClub, k tomu uvedl: „V uplynulých 12 měsících jsme budovali procesy, které splňují přísné bezpečnostní standardy držitele komerčního osvědčení provozovatele letecké dopravy (AOC). Skutečnost, že jsme AOC získali, dokládá, že jsme jako provozovatel splnili či dokonce překročili mimořádně přísné požadavky provozních norem maltských i evropských úřadů. Získání AOC je proto pro JetClub důležitým milníkem."

Charles Pace, generální ředitel maltského Ředitelství civilního letectví, k tomu dodal: „Za účelem získání AOC musí provozovatel letecké dopravy splnit přísné regulační, bezpečnostní a provozní standardy. Žadatelé procházejí přísným procesem a musí prokázat, že budou schopni bezpečně provozovat komerční letecké spoje. Jsme hrdí na to, že se společnost JetClub stala součástí maltského a evropského leteckého prostoru."

Při udělování AOC dbá TM-CAD na to, aby klíčové pozice v příslušné společnosti zastávali kvalifikovaní a zkušení pracovníci a důkladně prověřuje provozní schopnosti, bezpečnostní standardy, existenci dohledu nad údržbou a vedení řádné dokumentace. Malta si vydobyla vysoký kredit jako země, která ctí přísné bezpečnostní normy, má profesionální úřad pro letectví a využívá kvalifikovaný personál, který pracuje v přátelském prostředí.

Společnost JetClub je spolu se svou sesterskou společností Jet It v USA největším provozovatelem letounů HondaJet na světě. V Evropě zahájila společnost svou činnost po dvou letech rychlé expanze v USA. JetClub se snaží uspokojit potřeby firem i jednotlivců, kteří hledají efektivnější, úspornější a transparentnější přístup k vlastnictví letadla.

Společnost JetClub se úspěšně etablovala v USA a Evropě a plánuje další expanzi, přičemž chce nabízet stejnou úroveň dostupnosti a špičkové služby po celém světě.

O společnosti JetClub :

JetClub je inovativní společnost podílového vlastnictví komerčních letadel, která nabízí cenově dostupné a transparentní řešení soukromého cestování. Svým společníkům nabízí flexibilitu a pohodlí vlastnictví komerčních letadel, avšak bez obvyklých problémů a výdajů spojených s jejich provozem. JetClub má specializovaný tým pro letový provoz, který se stará o výcvik pilotů, údržbu, logistiku a mezinárodní provoz. Prvotřídní tým concierge, který poskytuje nejlepší služby ve své třídě, se pak postará i o ty nejmenší detaily spojené s cestováním. Společnost JetClub plánuje provozovat lety v Evropě, Asii, jižní Asii a Jižní Americe.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1528585/JetClub_HondaJet.jpg

KONTAKT: Alessandra Testa, +39 328 682 7868, alessandra.testa@jetclubgroup.com

Klíčová slova Malta-letectví-doprava-turistika-služby-JetClub

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.