Inspirativní péče o zdraví žen: Společnost Mindray představuje nový diagnostický ultrazvukový systém Nuewa I9 určený pro oblast gynekologie a porodnictví

Společnost Mindray (SZSE: 300760), přední světový vývojář a dodavatel zdravotnické techniky, představila systém Nuewa I9, svůj nejnovější ultrazvuk vybavený transportním vozíkem, který je ideálním řešením pro oblast porodnictví a gynekologie. Ultrazvuk Nuewa I9 společnosti Mindray, která se zavázala být příkladem zdravotní péče o ženy, povyšuje skenování na novou úroveň díky kombinaci inovativního designu, výjimečné kvality zobrazování a nejnovějším technologiím.

„Nuewa I9 nabízí bezkonkurenční zážitek z ultrazvukového snímání ve své třídě. Každá funkce a inovace byla záměrně navržena tak, aby řešila každodenní problémy lékařů v oboru gynekologie a porodnictví. Výsledkem je komplexní chytré řešení pro mimořádně efektivní péči, které pokrývá všechny fáze těhotenství od předporodního období až po porod a období po porodu," řekl He Xujin, generální ředitel divize zobrazovacích systémů společnosti Mindray.

Ultrazvuk Nuewa I9 se může pochlubit promyšleným designem, který lékařům nabízí maximální pohodlí. Jeho skládací konstrukce a kompaktní rozměry umožňují snadný průchod dveřmi, a je ho tak možné bez problému přemisťovat. Přelomový ovládací panel iConsole je optimalizován tak, aby se přizpůsobil různým scénářům použití, a jeho tlačítka s technologií E-ink lze snadno přenastavit podle nejčastěji používaných funkcí.

Celé řešení je postaveno na revoluční platformě ZST+ společnosti Mindray, která překonává tradiční limity zobrazovacích přístrojů a nabízí nekompromisní řešení s výjimečnou kvalitou zobrazování s možností neustálého vylepšování. Ultrazvukový systém Nuewa I9 je také vybaven automatizovanými nástroji pro zlepšení pracovního postupu a efektivity v péči o ženy a novorozence, jako jsou Smart-VTrace, Smart Pelvic a Smart Hip.

Jednou z největších inovací přístroje Mindray Nuewa I9 je Smart Scene 3D, technika objemového skenování, která umožňuje automatické určení charakteristiky tkání a poskytuje diagnostiku specifickou pro daný orgán. Technologie podporuje celý postup vyšetření počínaje automatickou identifikací klinického scénáře. Systém rovněž hojně využívá možnosti automatizace: od optimalizace zobrazování až po získání pánevní roviny, kvantifikaci a vytvoření automatizovaného pracovního postupu. Díky tomu Nuewa I9 snižuje pracovní zátěž spojenou s manuální obsluhou, zkracuje dobu skenování jednotlivých pacientů a poskytuje skutečně snadnou, přesnou a rychlou diagnostiku.

Nuewa I9 také umožňuje mimořádně intuitivní 3D/4D interakci bez nutnosti nastavení pomocí knoflíků. Lékařům stačí pouze kliknout a vybrat požadovaný režim zobrazení pro různé scénáře použití, například Routine (rutinní vyšetření), iLive, Bone (kost), Tissue (tkáň) a Follicle (folikuly). Do systému byla integrována přednastavená nastavení zobrazování pro optimální zobrazovací efekt, která zajišťují snadné použití ve všech klinických scénářích pro gynekologii a porodnictví.

Foto: https://mma.prnewswire.com/media/1528212/Newwa_I9.jpg

KONTAKT: Lorance Wang, +86-755-8188-7839, lorance.qwang@mindray.com

Klíčová slova Čína-zdraví-elektronika-Mindray

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.